Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

She1nu

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez She1nu

  1. Kwota donate która pozwoli Ci dołączyć na sesję Money Lobby to 25 zł. a w przypadku SMS+ to 50 zł. Zwykły SMS musisz wysłać podwójnie. Zwracam honor ? mój błąd niedopatrzenie... edit: Zmyliło mnie to ze dostałem powiadomienie na stronie ze takowe zaproszenie było wysłane z konta gtaforum51 ale chyba zostało anulowane. no nic regulamin to regulamin
  2. Wczoraj wyslalem 25 na money lobby i na social clubie niemam żadnego zaproszenia do znajomych a jak wejde na strone https://pl.socialclub.rockstargames.com/ i sie zaloguje na moje konto to w powiadomieniach jest napisane ze (gtaforum51 chce cie dodac do znajomych) gdy klikam na to powiadomienie odsyła mnie do listy znajomych i nic sie nie dzieje. Ktos tez tak mial? sprawdzilem e-mail i tez jest informacja o tym ze gtaforum51 chce mnie dodac do znajomych a gdy klikam to takze przenosi mnie do listy znajomych gdzie niema zadnego zaproszenia.

Ostatnia aktywność

  1. czekam miesiąc czasu ile jeszcze trzeba czekać ?
  2. musisz po prostu odczekać trochę czasu
  3. witam czy ktoś mi jest wstanie powiedzieć co zrobić żeby misje pojawiły się jakiekolwiek przeszedłem dematologie i u nikogo nie ma żadnych zleceń misji i tp co zrobić żeby się pojawiły ?
  4. Nowy kanał o GTA VI – rzeczy, których nie zauważyłeś 👀 Jeśli kręci Cię klimat GTA VI, teorie, przecieki i konkretne ciekawostki, to wbijasz w idealne miejsce. Pierwszy film już jest – klatka po klatce wyłapuję smaczki z materiałów i stawiam odważne tezy (bez lania wody). https://www.youtube.com/@GTA6-POLSKA Sprawdź najnowszy odcinek i daj znać, co myślisz To dopiero start (i to mocny) – ruszamy z pełnym odcinkiem co tydzień + shortsy co 2 dni. Nie zdradzę wszystkiego… ale kilka materiałów może Cię zaskoczyć. 🚗💨 Wejdź na kanał: GTA 6 POLSKA
  5. 🎬 Witaj w RODEGG RolePlay — nowym polskim projekcie RP, który stawia na realizm, klimat i wolność odgrywania postaci. Nie kopiujemy gotowych schematów — budujemy od zera społeczność, która ma pomysł, pasję i serce do RolePlay’a. Serwer jest w trakcie tworzenia, dlatego szukamy aktywnych osób, które chcą współtworzyć projekt od podstaw! 🌇 Co oferuje RODEGG?🏙️ Nowoczesny, zoptymalizowany serwer — płynna rozgrywka, dopracowane skrypty, realistyczne miasto. 💼 System ekonomii i pracy — żadnych “easy money”; zarabiasz, inwestujesz, ryzykujesz. 🚓 Rozbudowane frakcje — LSPD, EMS, mechanicy, media, przestępczość zorganizowana i wiele więcej. 🎭 Wolność w odgrywaniu RP — żadnych sztucznych ograniczeń, wszystko w ramach zdrowego klimatu. ⚙️ Aktywna administracja — otwarta na sugestie, graczy i wspólne decyzje. 🧠 Autorskie systemy — w planach m.in. nowe UI, interakcje, system reputacji i customowe wnętrza. 🔥 Kogo szukamy?Graczy, którzy chcą zacząć przygodę z RP od zera Osób do prowadzenia frakcji i organizacji Testerów, twórców, developerów i kreatywnych dusz Każdego, kto ma pomysł, energię i chce być częścią społeczności od początku 🚀 Dołącz do nas już dziś!🔗 Discord: https://discord.gg/GpKUtCyuHm 📅 Status projektu: W trakcie rozwoju / Rekrutacja do fazy testowej 👥 Kontakt: Administracja RODEGG na Discordzie (kanał #kontakt) 💬 RODEGG RolePlay — Twoja historia zaczyna się tutaj. Stwórz ją z nami, zanim miasto się obudzi. 🌅

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.