Skocz do zawartości

Aeqq10

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  mefciu
 • Platforma
  PC
  Playstation 4
  Xbox One
  Playstation 3
  Xbox 360
 1. IP Serwera : 51.83.130.236:3120 Sloty: 32 Tryb: RolePlay Ekonomia: Medium WHITELIST: OFF Zapraszamy na naszego Discord`a: https://discord.gg/HDYEEgq Co nasz serwer jest w stanie zaoferować? -Rozbudowane skrypty narko -Nowy, rozbudowany system napadów -Zaawansowany i przejrzysty Discord - Dużo rozmaitych animacji [ponad 100] -Brak P2W -Customowe wyścigi -Aktywna i miła administacja -Ladne mundury / interiory / itp -Dobra optymalizajca skryptów brak lagów ze strony serwera -Kilka unikatowych i autorskich skryptów -Otwartą rekrutacją na stanowisko Trial Support -Dużo rekrutacji np: LSPD|EMS|LSC| -Bardzo duży nacisk na wspólne community -Wszystkie menu w ładnym i podobnym stylu -Szybkie banowanie cheaterów/osób łamiących regulamin Zapraszamy na naszego Discord`a: https://discord.gg/HDYEEgq Zapraszamy na naszego Discord`a: https://discord.gg/HDYEEgq

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum