Skocz do zawartości

Coldspark

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ColdsparkPL
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukasz ekipy do grania! Twój wiek jest powyżej 24+ to dobrze. Jesteś komunikatywny lubisz grać! Dołączasz do ekipy! Napisz krótką wiadomość na tym forum, a też na socjal club. Gdyż ułatwia to nam nawiązanie kontaktu z Tobą oraz przesłanie zaproszenia na Discord. 1. Dołączasz do ekipy i wysyłasz zaproszenie do znajomych z krótką informacją. 2. Otrzymasz odpowiedź i zaproszenie na Discord. 3. Komunikacja głosowa to podstawa. Nie odpowiadasz na wiadomości lub uważasz, że komunikacja głosowa to zło. Więc to nie jest ekipa dla Ciebie. Zapraszamy zdecydowanych, którzy chcą się dobrze bawić po pracy w wolnym czasie. Niezbędne informacje :
 2. Witam, szukam ekipy do wspólnej zabawy, gram często wieczorami i w nocy, czasem rano i czasem po południu zależy od dnia. Posiadam Discorda, w grze mam range 306. Gram kilka lat z przerwami. Moim jedynym warunkiem a właściwie prośbą to wiek. Sama ma już prawie 30 lat więc fajnie by było gdyby był ktoś conajmniej 18+. Gram dla zabawy a niekoniecznie spiny, ale wszystkie powierzone mi zadania wykonuje rzetelnie 😁
 3. Witam byłabym zainteresowana dołączenie do ekipy. Ranga 306 wiecej priv. Wiek dużo powyżej 18+ 🙂

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum