Skocz do zawartości

Walso

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  NormallPasta
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Walso

  Witam dzisiaj wysłałem donate, byłem dwa razy na sesji z dropem w sumie wyciągnąłem 11mln. ale chciałem dołączyć teraz i okazało się że nie mam już osoby zrzucającej hajs w znajomych. Proszę o naprawienie tego błędu. Nie złamałem regulaminu. Nick: NormallPasta

  1. Namo

   Namo

   Złamałeś, nie kłam. Wczoraj wyleciałeś za brak włączonej pasywki.

  2. Walso

   Walso

   Proszę pozwól mi wrócić stałem grzecznie z włączonym capsem nic nie robiłem przez przypadek musiałem zapomnieć o pasywie bo byłem pewien że ją mam proszę więcej się to nie powtórzy obiecuję

  3. Namo

   Namo

   w regulaminie masz podane warunki powrotu na sesję

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum