Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

KacperJaremko

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

GTA Online

 • Social Club
  Rayjman
 • Platforma
  PC

KacperJaremko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Piszę drugi post Ponieważ znalazłem szybszy i lepszy sposób by uruchomić Launcher 1: Należy pobrać i zainstalować ten program - https://lockhunter.com/ 2: Wyszukać plik Rockstar Games - Po czym znaleźć plik Social Club, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać ,,What's Locking this Folder?" I kliknąć ,,Delete It" - (Można dodatkowo po tym procesie ręcznie usunąć plik skrótem ,,Shift + Delete" by mieć pewność że na pewno nic nie zostało) 3: Odinstalowujemy Rockstar Luncher i instalujemy go od nowa 4: Logujemy się w Rockstar Launcher 5: Gotowe Uwaga! Prawdopodobnie po zamknięciu systemu będzie trzeba powtarzać krok 2 - bez odinstalowywania - chodzi o to by usunąć dane logowania z plików - Nie mówię że trzeba to robić - Po prostu u mnie się tak dzieje więc wole uprzedzić ? A i jeszce - Gdy raz zrobicie ten proces nie będzie potrzeby wykonywania kroków gdy wyjdziecie i wejdziecie z Launchera
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online