Skocz do zawartości

LifePro

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  LifePro337
 • Platforma
  PC
 1. Witam wszystkich czytelników chciałbym was zaprosić na tworzony przez nas serwer RolePlay który wystartuje w następnym tygodniu wszystkich chętnych zapraszam na discord https://discord.gg/VVaRKBU gdzie odbywa się !KONKURS NA PLATYNOWY BILET! który umożliwia szybkie wejście na serwer GTARP, Więcej informacji na DISCORD!!. Nasz serwer oferuje: - 64 sloty. --Na serwer została wprowadzona WL 15+. Do WL będą też mogły dołączyć osoby poniżej 15 roku życia zależy od umiejętności i zaangażowania. - bilety wyspowe takie jak platinum czy gold. - Brak lagów, kropli wyspy. - Wysoko zoptymalizowaną paczkę nad którą ciągle pracujemy oraz ją ulepszamy. - Przyjazne community oraz administrację, pomocną we wszystkim!. - ponad 50+ add-on pojazdów . - wiele interiorów. - rozbudowany system prac, w tym wiele prac dodatkowych tzw. "dorywczych" - wiele legalnych frakcji takich jak LSPD, EMS, LSC czy TAXI. - system firm oraz korporacji. - rozbudowany system organizacji przestępczych, każda jest w stanie posiadać swój interior, szafki, parkingi, rangę czy pracę w hierarchii. - ekonomię medium. - cotygodniowe konkursy oraz eventy serwerowe, na których można dużo wygrać. - przejrzysty, czytelny oraz dobrze skonfigurowany serwer discord. - oraz wszystko inne co w serwerach RP najlepsze!
 2. zapraszam na discord https://discord.gg/VVaRKBU gdzie odbywa się !KONKURS NA PLATYNOWY BILET! który umożliwia szybkie wejście na serwer GTARP, Więcej informacji na DISCORD!!. na wl będziesz mógł się dostać zależy to tylko od twojego zaangażowania i twoich umiejętności Nasz serwer oferuje: - 64 sloty . - WL-OFF . - bilety wyspowe takie jak platinum czy gold. - Brak lagów, kropli wyspy. - Wysoko zoptymalizowaną paczkę nad którą ciągle pracujemy oraz ją ulepszamy . - Przyjazne community oraz administrację, pomocną we wszystkim!. - ponad 50+ add-on pojazdów . - wiele interiorów . - rozbudowany system prac, w tym wiele prac dodatkowych tzw. "dorywczych" - wiele legalnych frakcji takich jak LSPD, EMS, LSC czy TAXI. - system firm oraz korporacji . - rozbudowany system organizacji przestępczych, każda jest w stanie posiadać swój interior, szafki, parkingi, rangę czy pracę w hierarchii. - ekonomię medium. - cotygodniowe konkursy oraz eventy serwerowe, na których można dużo wygrać. - przejrzysty, czytelny oraz dobrze skonfigurowany serwer discord . - oraz wszystko inne co w serwerach RP najlepsze! -Na serwer zostanie wprowadzona WL 15+ po tygodniu funkcjonowania serwera GTARP. Do WL +15 będą też mogło dołączyć osoby poniżej 15 roku życia zależy od umiejętności i zaangażowania
 3. Witam. mam takie pytanie jak zgłosić serwer fivem tak aby trafił na global blackdoor jak byście mogli podesłać link do discorda lub strony tam gdzie mogę zgłosić bardzo dziękuje za uwagę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum