Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

kamilosx777

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kamilosx777 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam jak znaleźć narkotyki na serwerze fivem. jakiś darmowy cheat czy coś? Byłby ktoś w stanie pomóc.
  3. Wie ktos gdzie moze byc ta lokacja?
  4. Gdy odpalam instalator fivem wyskakuje mi błąd pokazany ponizej. Co zrobić by go naprawić ? a dodam rowniez ze mialem juz fivem na kompie gta 5 posiadam tylko na komputerze nie mam zakupionego na steam ani rockstar ale normalnie działał fivem poprzez odpalenie steam nagle gdy odpalilem fivem wyskoczylo mi logowanie rockstar nie wiem czemu odinstalowalem fivem i teraz chce pobrac na nowo i nie moge

Ostatnia aktywność

  1. Witam, mam taki problem, a dokładniej nie naliczają mi się godziny na profilu steam w Source SDK Base 2007. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Online jestem ciągle, gram kilka godzin dziennie a godzinki stoją w miejscu. Pozdro.
  2. Faktycznie pomogło. Dzięki wielkie za pomoc
  3. Wejdź na support.rockstargames.com Zaloguj się na konto Social Club syna Wybierz GTA Online → Purchases → Shark Card not received Załącz dowód zakupu a najlepiej screen maila z potwierdzeniem oraz zrzut ekranu z historii transakcji PS Store
  4. Witam Może ktoś miał taki problem więc sorry jeśli powielam temat. Kupiłem synowi kartę shark tyle że nie otrzymał jej w online od 7 sierpnia to już 3 dni i nic. Szukałem pomocy w PŚ app i na stronie ale refund jest niemożliwy. Pieniądze pobrało, mam maila z potwierdzeniem. Ktoś wieś jaki sposób to ogarnąć? Miłego Grania
  5. Poszukuję zaangażowanych osób do wspólnego tworzenia serwera RP inspirowanego luźnym klimatem na platformie RAGE:MP. Projekt jest obecnie w fazie początkowych prac nad interfejsem, planowania i rozpisywania gameplayu, a ambicją jest stworzenie unikalnego środowiska RP z dużym naciskiem na społeczność, immersję oraz innowacyjną mechanikę rozgrywki. Aktualnie najbardziej zależy na osobach od skryptu - backend JS/TS, frontend React/TS Zainteresowanych zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów i warunków współpracy - discord: sons666 Dodam, że w obecnej fazie osoby odpowiedzialne za skrypt i rozwój serwera w początkowym etapie mogą być również członkami ekipy z pozycji Zarządu.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.