Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

admanfourtwenty

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O admanfourtwenty

GTA Online

 • Social Club
  black_dredzioch
 1. Napady i misje PS4

  Proszę wiadomość prywatna, tam podajcie psn i można się dzisiaj zgrać Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 2. Napady i misje PS4

  Witam, poszukuje 3 osób do napadów. Mój wiek 19 lvl. 68 (chyba coś koło tego) Szukam osób ogarniętych najlepiej w podobnej grupie wiekowej. Pozdrawiam

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×