Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Kraken_YT™®

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kraken_YT™®

 1. kupię Kupie kase do GTA 5 PS3 Online

  Witam kupię pieniądze do GTA 5 PS3 Online tylko jest proźba nie chcem aby ktoś mi się na konto logował tylko typu sesja czy jakiś gracz daję. Ilość kasy: ok. 400 000 000 / 250 000 000 GTA$ Niech ktoś ma bo chcełbym trochę kupić coś !
 2. pecet GTA V PC zacina mi się :(

  Występują cały czas gdy tylko gram tylko w menu nie A komp: Procesor Intel(R) Cire(TM) i3-3120M CPU @2.50GHz 2.50 GHz Zainstalowano pamięć 4,00 GB Typ systemu 64-bitowy system operacyjny, procesor x64
 3. kupię Kupie kase do GTA 5 PC Online

  Tylko ja nie chcem dawać nikomu swoje hasło ;/
 4. kupię Kupie kase do GTA 5 PC Online

  Ja mam konto tylko chcem kase
 5. kupię Kupie kase do GTA 5 PC Online

  Czy ktoś ma na sprzedaż kase do GTA 5 PC ? Tanio kupie.
 6. Czy ktoś mi może pomóc ? bo mi gta v pc się zacina i nie wiem co zrobić Proszę o pomoc !

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×