Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Berz

Użytkownik
  • Zawartość

    2
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Berz

  1. Witam. Mam na sprzedaż zmodowane konto. Konto było modowane dawno, nigdy nie było banowane oraz jest w pełna gwarancja, że nie zostanie zbanowane. Konto znajduje się na platformie Rockstar. Na koncie jest wiele różnych odblokowanych itemów oraz wymaxowane statystki postaci. Kupując dostajesz: -2,5 miliarda$ -242 lvl postaci -Oraz wiele innych ciekawych ulepszeń do postaci itp. Cena jaka mnie interesuje to 30zł PAYSAFECARD Wszystkich zainteresowanych zapraszam na pv.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online