Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

assasin1784

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez assasin1784

  1. DzikieRP Oferujemy: - Administrację +15 - Sloty: 64 - WL: OFF - Częste Eventy, (licytacje, chowany, wyścigi, itp) Ekonomia: Medium Wysoka Optymalizacja (+90 FPS) Rekrutację na LSPD/EMS/LSC Działamy/będziemy działać także w przyszłości, według pomysłu naszego przyszłego community wyspę, opierając się na ich pomysłach Możliwość założenia swojej organizacji przestępczej Oferujemy: - rejestracje gangu z własna siedziba - interiorem - szafkami itp. Świetną optymalizację (stawiamy na to aby skrypty były zoptymalizowane pod kątem wydajności.) Różne, ciekawe prace (kilka autorskich prac których nie znajdziecie na innych wyspach) https://discord.gg/zUQ4Yt3
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online