Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

ZajhonPL75

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Wszystko napisane przez ZajhonPL75

 1. Siema. Szukam osób do wspólnej gry w GTA Online na PS4. Obecnie mam 375 poziom, posiadam wszystkie biznesy i zazwyczaj robię napady na kasyno. Głównie zależy mi na zebraniu ekipy do w miarę możliwości codziennego grania. Jedynymi wymaganiami osób chętnych to posiadanie mikrofonu, wiek powyżej 13 lat i co najmniej 100 ranga w Online. Mój nick na PS4 - ZajhonPL75
 2. Siemka, otóż szukam osób do wspólnej gry w GTA Online na PS4. W grze mam 356 rangę (na czas pisania ogłoszenia), posiadam wszystkie biznesy, chętnie robię i pomagam w napadach, lecz głównie zależy mi na dobrej zabawie. Wymagania osób chętnych: -mikrofon -powyżej 13 lat -co najmniej 100 ranga w grze -podstawowa znajomość gry -umiejętność gry zespołowej -granie w miarę regularnie, o ile to możliwe. Jeżeli jesteś chętny do wspólnej gry dodaj mnie na PS4, mój nick - ZajhonPL75
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online