Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Malwinowicz

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mam problem z nieskończonym ładowaniem do socialclub w gta V. Jak się załaduje to w grze jest to samo i nawet do trybu fabularnego wejść nie mogę. Również jak wpisuje w przeglądarkę socialclub to na ich stronę też nie mogę wejść. Proszę o pomoc.
  2. Malwinowicz zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. Właśnie chciałem dodawać RAM 16x2 bo mam 1 kostkę 8gb i wiem, że to robi różnice. Co do dysku to mam gta na HDD bo trzymanie takiego olbrzyma na SSD było by trochę kosztowne, a nie gram tylko w gta. Co do wszystkiego to dziękuje, bo dużo jest tematów o spadkach FPS, ale nie znalazłem takiego o online. Pozdrawiam!
  4. Sprzęt jest markowy, a pytanie brzmiało "czy to normalne". Rozumiem, że w online są gracze i w ogóle, ale powiedziałem już, że liczba graczy nie robi większej różnicy. A jak gram na wysokich w offline i wszystko jest w porządku, to chciałem się zapytać, czy to normalne, że spadki obejmują aż 40 fps różnicy w online. Jeszcze dopowiem, że raz jest więcej, a raz mniej na różnych sesjach w różnych dniach i to nie ma znaczenia ile graczy jest.
  5. Witam! Mam pytanie, a mianowicie, czy gta online jest bardziej wymagające sprzętowo od trybu fabularnego, bo w offline mam 70-105 fps w środku Los Santos na wysokich ustawieniach z MSAA x2 i AF x16, a w tej samej lokacji w online 45-65. Jest to ogromna różnica, ale nie wiem czym jest spowodowana. Zaobserwowałem, że im mniej graczy w sesji, tym fps większy, ale jest to różnica rzędu 5-10. Tak już jest, czy to jakiś błąd. Komputer procesor intel core i3-8100 3.60 Ghz Karta graficzna GTX 1060 6 gb+ włączyłem OC płyta główna gigabyte z370 HD3 8gb RAM 2400mhz

Ostatnia aktywność

  1. 🌴TropicRP🌴 — Serwer stworzony od graczy dla graczy. Whitelist OFF | Start serwera już wkrótce! | Bojówka zakazana! RP nastawione na realizm i komfort graczy Obecnie poszukujemy osób chętnych do współtworzenia serwera, w tym: Członków administracji Zarządu oraz pracowników frakcji (LSPD, EMS, MECHANIK) Właścicieli i członków biznesów (restauracje, kluby itp.) Osób do prowadzenia gangów i organizacji przestępczych Graczy z pomysłem na ciekawe postacie i RP Co oferujemy? Przede wszystkim jesteśmy serwerem WL OFF, który akceptuje graczy niezależnie od doświadczenia. W przeciwieństwie do wielu innych serwerów WL OFF: Stawiamy na jakość RP i komfort graczy Ekonomia na serwerze jest wysoka, staramy się aby było jak najbardziej realistycznie Nie tolerujemy must-winów, szczególnie w frakcjach publicznych Każda sytuacja RP oceniana jest indywidualnie przez administrację Zachęcamy graczy do tworzenia własnych historii oraz akcji Startujemy już niedługo! Potrzebujemy właśnie Ciebie! Pomóż nam zbudować solidne community i dołóż swoją cegiełkę do naszego projektu. Serdecznie zapraszamy! https://discord.gg/BX8jXNcCQT
  2. PONY opublikował(a) temat w Problemy techniczne
    Hej, mam problem już od 4 dni z P2P. Support odpisuje ale nic konkretnego. Sam doszedłem do problemu i wiem, że jest to problem nie z NAT (kolega ma taki sam czyli - umiarkowany) tylko problem leży w UPnP, które mam włączone lecz nie jest one wykrywalne przez samo GTA oraz router też nie wykrywa GTA. IPv6 mam wyłączone a IPv4 jest wykrywalne i włączone. Również dałem dedykowane DNS - 8.8.8.8 i 8.8.4.4 i nic nie pomaga. Dodałem porty UDP i TCP i też nie pomaga. Dodam, że na Enhanced gram od 4 dni (wtedy pobrałem), a na Legacy grałem jakoś 5/6 miesięcy temu i nie miałem żadnych problemów z P2P. Prosze o pomoc. Router: Archer C6 z modemem
  3. Hej, mam problem już od 4 dni z P2P. Support odpisuje ale nic konkretnego. Sam doszedłem do problemu i wiem, że jest to problem nie z NAT (kolega ma taki sam czyli - umiarkowany) tylko problem leży w UPnP, które mam włączone lecz nie jest one wykrywalne przez samo GTA oraz router też nie wykrywa GTA. IPv6 mam wyłączone a IPv4 jest wykrywalne i włączone. Również dałem dedykowane DNS - 8.8.8.8 i 8.8.4.4 i nic nie pomaga. Dodałem porty UDP i TCP i też nie pomaga. Dodam, że na Enhanced gram od 4 dni (wtedy pobrałem), a na Legacy grałem jakoś 5/6 miesięcy temu i nie miałem żadnych problemów z P2P. Prosze o pomoc. Router: Archer C6 z modemem
  4. To nie jest problem ze sprzętem, tylko z konfiguracją modów w GTA V (wersja Epic). Crash przy replace pojawia się dlatego, że brakuje Heap Limit Adjuster i Packfile Limit Adjuster albo używany jest zły gameconfig (musi być pod Epic Games), bez tego gra po czasie zawsze wywala do pulpitu przy modach aut. Problem z addonami, gdzie działa tylko jeden pojazd albo znika cała lista, wynika z błędnie edytowanego dlclist.xml każdy addon musi być w osobnym folderze w mods/update/x64/dlcpacks/ i mieć poprawny, osobny wpis w dlclist.xml, jeden błąd powoduje zniknięcie wszystkich pojazdów. Rozwiązaniem jest instalowanie wszystkiego przez OpenIV w folderze mods, użycie gameconfiga przeznaczonego dla wersji Epic oraz testowanie addonów pojedynczo.
  5. Wesołych Świąt! Zaloguj się do GTA Online, a otrzymasz garść świątecznych prezentów, w tym sweter Wesołych Świąt i body w noworoczne fajerwerki.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.