Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

GrubaLama

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GrubaLama

  1. Witam, napotkałem dość dziwny błąd, dotyczący adaptera bluetooth. Zaczynając od początku - gdy włączam GTA V moje bezprzewodowe słuchawki nagle przestają działać - kompletnie nie słychać żadnych dźwięków, mimo że komputer wykrywa te słuchawki i teoretycznie dźwięk powinien być normalnie przesyłany (nic nie słychać nie tylko w samej grze, ale i w innych miejscach - typu w przeglądarce). Uznałem wtedy, że jest to tylko jednorazowy błąd, który rozwiążę odpinając adapter bluetooth i podłączając go ponownie. Jak tylko odpinam adapter wszystko się zaczyna - cały komputer się zawiesza, a po chwili wyskakuje dobrze wszystkim znany bluescreen. Następnie wymuszony zostaje restart komputera. Dzieje się to dosłownie za każdym razem. Różne problemy pojawiają się również przy próbach naprawy - przy wyłączeniu i włączeniu słuchawek i ponownym połączeniu się ze słuchawkami pojawiają się między innymi krótkotrwałe ścinki komputera, ogólne spowolnienie komputera, a nawet nagłe odłączenie się wszystkich urządzeń podpiętych do komputera (myszki, klawiatury, monitora). Jak więc widać problem nie dotyczy jedynie adaptera, a całych słuchawek, ale to przy adapterze dzieją się największe dziwactwa. Dodam również, że błąd ten pojawia się jedynie przy GTA V. Proszę o rady jak rozwiązać ten problem.
  2. Też mam Script Hooka. Po jego usunięciu, tak jak powiedziałeś, wszystko zaczęło działać jak wcześniej. Teraz musimy poczekać na nową wersję Script Hooka, żeby był trainer w grze.
  3. Przyczyną tego błędu nie są raczej problemy z komputerem, ponieważ komputer posiadam od 3 miesięcy i nie powinien mieć żadnych problemów z gta (mam 16 GB ramu, 900 gb wolnego miejsca na dysku). GTA zainstalowałem kilka tygodni po zakupie komputera i dotychczas nie spotkałem się z takim problemem (kilka razy miałem jednak crashe ale to nie to samo). Możliwe że przyczyną tego błędu są zainstalowane modyfikacje, dlatego spróbuję jeszcze je usunąć.
  4. Witam, Od kilku dni zmagam się z problemem dotyczącym ładowania gry. Po włączeniu trybu fabularnego, podczas ekranu ładowania gra nagle się wyłącza i następuje powrót do Social Clubu (przez który włączam GTA). Jednak nie jest to zwykły crash gry, ponieważ nie pokazuje mi się napis ,,gta niespodziewanie przestało działać" i możliwość włączenia trybu awaryjnego. Próbowałem najprostszych sposobów, np. ponowne uruchomienie komputera, włączenie gry przez administratora jednak żaden z nich nie pomaga. Proszę więc o napisanie, jak to naprawić lub ewentualnie przesłanie poradnika do naprawy tego błędu.

Ostatnia aktywność

  1. 🎬 Witaj w RODEGG RolePlay — nowym polskim projekcie RP, który stawia na realizm, klimat i wolność odgrywania postaci. Nie kopiujemy gotowych schematów — budujemy od zera społeczność, która ma pomysł, pasję i serce do RolePlay’a. Serwer jest w trakcie tworzenia, dlatego szukamy aktywnych osób, które chcą współtworzyć projekt od podstaw! 🌇 Co oferuje RODEGG?🏙️ Nowoczesny, zoptymalizowany serwer — płynna rozgrywka, dopracowane skrypty, realistyczne miasto. 💼 System ekonomii i pracy — żadnych “easy money”; zarabiasz, inwestujesz, ryzykujesz. 🚓 Rozbudowane frakcje — LSPD, EMS, mechanicy, media, przestępczość zorganizowana i wiele więcej. 🎭 Wolność w odgrywaniu RP — żadnych sztucznych ograniczeń, wszystko w ramach zdrowego klimatu. ⚙️ Aktywna administracja — otwarta na sugestie, graczy i wspólne decyzje. 🧠 Autorskie systemy — w planach m.in. nowe UI, interakcje, system reputacji i customowe wnętrza. 🔥 Kogo szukamy?Graczy, którzy chcą zacząć przygodę z RP od zera Osób do prowadzenia frakcji i organizacji Testerów, twórców, developerów i kreatywnych dusz Każdego, kto ma pomysł, energię i chce być częścią społeczności od początku 🚀 Dołącz do nas już dziś!🔗 Discord: https://discord.gg/GpKUtCyuHm 📅 Status projektu: W trakcie rozwoju / Rekrutacja do fazy testowej 👥 Kontakt: Administracja RODEGG na Discordzie (kanał #kontakt) 💬 RODEGG RolePlay — Twoja historia zaczyna się tutaj. Stwórz ją z nami, zanim miasto się obudzi. 🌅
  2. ogolnie bardzo aktywna społeczność, szybka moderacja na poziomie wiec na tym gta discord znajdziecie dużo na temat gta6 zanim wystartuje, od siebie polecam
  3. Namo odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Obczaj duży napis w pierwszym wątku
  4. witam wszystkich miał ktoś tak że jak kupił 100ml$ i podał swoją nazwę w gta to nie dostał zaproszenia od konta z którego jest sypana kasa kiedyś wszystko mi działa ostatnio zakupilem na nowo i nic się nie dzieje
  5. zmieniają się one szybko raz małe raz duże, jak patrze w niebo ich nie ma a jak patrze na budynki to robią się większe

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.