Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

HeZu

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez HeZu

  1. Siema szukasz moze servera rp? Dobrze trafiles 😀Co u nas znajdziesz na serverze😀 👉64 sloty👈 👉Whitelist OFF👈 👉Możliwość dołączenia do Frakcji typu : LSPD, EMS, LSC👈 👉Możliwość napadów na różne sklepy , banki itp👈 👉Możliwość założenia własnej organizacji👈 👉pomocna administracja👈 👉Importowane auta👈 👉Customowe ubrania👈 👉Różne fajne skrypty do frakcji👈 💚Zapewniamy💚 😉Ogarniętą Administracje😉 🥳Miłą atmosferę🥳 👥Fajne communitty👥 🦾Start 12.12.2020🦾 🗨️Discord---> https://discord.gg/9U3SCZF3JX
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online