Skocz do zawartości

Rewers

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rewers

  1. [❤️]ChampionRP[❤️] Witaj Graczu ! Zdarza Ci się czasem szukać porządnego kącika do którego warto byłoby zdobyć bilecik i miło spędzić czas, przy tym pisząc cudowną historię pełną wspaniałych ludzi i obfitą w możliwości rozwoju ? Mamy coś dla Ciebie ! Przedstawiamy wyspę ChampionRP stworzoną przez graczy i dla graczy ! Inflacja pieniądza na naszej wyspie jest na należytym poziomie, [💰 Ekonomia na poziomie: MEDIUM/HARD] Przeszkolona kadra w urzędzie miasta naszej wyspy, nie wpuści tu byle kogo, [📝 WL-ON] Miejscowi mechanicy postarali się o dopracowanie samochodów na TipTop, [🚙 Realistyczne Handlingi] Bogowie zawsze starają się o nasze dobro, [🥰 Szybko reagująca i pomocna administracja] Zadbaliśmy o pełne przeszkolenie służb, [👮‍♂️ Dobrze przeszkolone frakcje] Bogowie chronią nas przed nieczystymi siłami, [👾 ANTYCHEAT-ON] Zawsze jest u nas słonecznie, [🌞 Dobra optymalizacja oskryptowania] Często coś się u nas dzieje ! [⏰ Regularne eventy] Interesujące, prawda ? Też tak uważam ! Zapraszam więc do tego odsyłacza oraz do składania podań o stałe obywatelstwo ! https://discord.gg/M8ZVXNn Życzymy Ci Miłego Dnia ! Administracja ChampionRP Psst. Czekamy na Ciebie ❤️ https://discord.gg/M8ZVXNn

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum