Skocz do zawartości

Momoracing

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Momoracing

  1. Dobry! Chyba powróciły zeszłoroczne demony i błąd 0xc0000005 (do sprawdzenia w logach gry). W necie sporo świeżych tematów pojawiło się w ciągu kilku dni. W skrócie: niektórym gra wywala się do pulpitu w trakcie ładowania, mi np. po 10 minutach trybu fabularnego. Darmowa wersja z Epic Store. Sprzętu nie winię. Tyle co złożony Ryzen 3600, RX 5700 XT, 16 GB RAM 3200 MHZ, zasilacz XPG Core Reactor 750W. Temperatury w normie, ustawienia domyślne, łącznie z poziomem grafiki w grze, instalacja na dysku SSD, aktualny Win10, najnowsze sterowniki. Pliki gry jak i integralność systemu weryfikowane już kilka razy. Bechmarki w OCCT czy innych programach, wymagające symulatory wyścigów w ustawieniach Ultra komp przechodzi śpiewająco. A GTA wywala się i koniec. Skutecznego remedium w necie jeszcze nie ma. Multum pomysłów dotyczyło połowy zeszłego roku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online