Skocz do zawartości

MGZBright

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  MGZBright
 • Platforma
  PC
  Xbox One
 1. Witam, Posiadam problem podczas tworzenia swojego serwera dla znajomych w GTA 5 FiveM. Po ówczesnym stworzeniu serwera, configu, dodaniu es_admin2 postanowiłem się wziąć za bazę danych CouchDB. Jestem w tym totalnie zielony, kieruję się poradnikami z YouTube. Dodałem do folderu resources essentialmode, zmieniłem w jego configu ip i port na równoległy z CouchDB, później tak samo z nazwą i hasłem (standardowo admin:admin1). W pliku server.cfg dodałem pozycje start essentialmode oraz start es_admin2 pod sobą. Nie mam pojęcia co robię nie tak. Odpalam serwer a w CouchDB nie tworzy się żaden folder. Nadmienię, że admin menu działa bez zarzutów. Nie działa np. komenda /car bądź nie widzę środków pieniężnych postaci co jak mniemam jest spowodowane essentialmodem. Dziękuję z góry za pomoc i życzę dużo zdrówka oraz pogodnych i radosnych świąt.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum