Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

pszzzzzzzzzzzzzzzz

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

pszzzzzzzzzzzzzzzz wygrał w dniu 11 stycznia 2021

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

GTA Online

 • Social Club
  pszzzzzzz
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

pszzzzzzzzzzzzzzzz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

1

Reputacja

 1. Witajcie! Chciałbym zaprosić was na pierwszą edycję serwera VineRP! Żeby nie przedłużać, szybko napiszę Ci co możemy wam zaoferować: - Świeżo po wipe! - Optymalizacja na poziomie 2.2-2.3ms - Dopracowana paczka - Otwarta rekrutacja do każdej frakcji - Możliwość otworzenia własnej firmy / organizacji - Urozmaicenia dla Crime (Bronie długie, zlecenia kradzieży pojazdów etc..) - Aktywną administrację z otwartą głową - Mnóstwo pomysłów na rozgrywkę Więcej dowiesz się na naszym Discordzie, w razie pytań napisz do nas! https://discord.gg/dVDvr6P8sC
 2. LastSideRP https://discord.gg/8r8GUfvYE6 Co Oferujemy?: [:brain:] Doświadczona, i profesjonalna Administracja! [:wrench:] Dopracowane skrypty, które ulepszane są z dnia na dzień! [:rocket:] Dobra optymalizacja, która pozwoli Ci na przyjemną rozgrywkę! [:eyeglasses:] Przejrzyste Menu wraz z HUD'em oraz Radio IC! [:bar_chart:] Stabilne 64 sloty (Z możliwością zwiększenia do 128!) [:man_technologist_tone2:] Chęć na propozycje graczy! (Wszystkie są rozpatrywane!) [:police_officer_tone1::man_mechanic::medical_symbol:] Otwarta rekrutacja do wszystkich frakcji! [:gun:] Doświadczony sztab Developerski! 3 Rodzaje Narkotyków! Broń Długa! Jeżeli przeczytałeś reklamę, dziękujemy! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! (Codziennie 30+ Osób!)
 3. Wisley Roleplay - Jeden z nowych serwerów na Polskim Community! https://discord.gg/p8jRWG4B66 Co Oferujemy?: - Doświadczona, i profesjonalna Administracja (Jeden właściciel ma 40 lat, i drugi 28) - Dopracowane skrypty, które ulepszane są z dnia na dzień - Dobra optymalizacja, która pozwoli Ci na przyjemną rozgrywkę! - Ciekawe Interiory! (Również ze smaczkiem dla Crime'u!) - Przejrzyste Menu wraz z HUD'em - Stabilne 64 sloty (Z możliwością zwiększenia do 128!) -Chęć na propozycje graczy! (Wszystkie są rozpatrywane!) - Możliwość założenia własnej organizacji przestępczej oraz Firmy! - Autorski Bot na Discordzie! - Radio IC! (Mumble Voip!) Jeżeli przeczytałeś reklamę, dziękujemy! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej! Start serwera planowany jest na 25.01! Po zebraniu Community przejdziemy na WL-ON!
 • Ostatnia aktywność

  1. 3

   ChivasCity[WL-OFF]

  2. 3

   ChivasCity[WL-OFF]

  3. 3

   ChivasCity[WL-OFF]

  4. 0

   Trofeum ranga 50

  5. 3

   ChivasCity[WL-OFF]

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online