Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

RafaZix

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RafaZix

 1. pecet Znika amunicja

  Mam problem już 2 raz znika mi cała amunicja w gta online
 2. Szukam kogoś do wspólnej gry.

  Fajnie, jutro ok 20:00 bedziemy z kumplem próbowali zrobić tą misję, więc śmiało zapraszam a na social clubie jutro dodam Cię do znajomych
 3. szukam graczy ts +18

  Ja z kumplem możemy nick w GTA Online taki sam jak tutaj. Potrzebujemy 2 osób do przygotowania napadu na bank:Ucieczka z więzienia
 4. Szukam kogoś do wspólnej gry.

  Ja moge na Pc popykać a mianowicie przygotowanie napadu na bank: Ucieczka z więzienia

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×