Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

BIALYPL91

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  BialyGKS91

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BIALYPL91

  ps4 Szukam Ekipy GTA 5 PS4

  Zaprosilem was
 2. BIALYPL91

  ps4 Szukam Ekipy GTA 5 PS4

  Zapraszać BIALY91PL
 3. BIALYPL91

  Ekipa na ps4

  Zapraszać BIALY91PL
 4. BIALYPL91

  ps4 Szukam Ekipy GTA 5 PS4

  BIALY91PL ZAPROŚ 😉
 5. BIALYPL91

  Ekipa na ps4

  BIALY91PL ZAPROŚ 😉
 6. Siemanko 😉 Jest nas troszkę w ekipie przeważnie gramy wieczorami . Ale są osoby co grają rano I potrzebują osób do gry. Gramy różne wyścigi, misje, tryby adwersarza i napaday tez z bazy i ye stare . Nawzajem sobie pomagamy z bunkrami, hangarami, wytwórniami I napadami te nowe i stare rzecz jasna. Robimy różne zloty samochodowe nawet. Atmosfera jest super. Mamy swoje czaty na ps4 i messangerze. Na Facebooku mamy również swoją grupę. Co do wymagań nie mamy za duży po prostu żebyś umial/A się dobrze bawić z nami I +16 lat z kulturą osobistą dobra nie wyzywać innych graczy z ekipy. Jeśli taki/a jesteś to zapraszam na priv na ps4 mój PSN TO: BIALY91PL. ZAPRASZAMY !!
 7. BIALYPL91

  ps4 Szukam ludzi do ekipy hbpl

  DALEJ AKTUALNE 🙂
 8. Siemanko😉 Jest nas 15 w ekipie przeważnie gramy wieczorami . Ale są osoby co grają rano I potrzebują osób do gry. Gramy różne wyścigi, misje, tryby adwersarza i napaday tez z bazy i ye stare . Nawzajem sobie pomagamy z bunkrami, hangarami, wytwórniami I napadami te nowe i stare rzecz jasna. Robimy różne zloty samochodowe nawet. Atmosfera jest super. Mamy swoje czaty na ps4 i messangerze. Na Facebooku mamy również swoją grupę. Co do wymagań nie mamy za duży po prostu żebyś umial/A się dobrze bawić z nami I +16 lat z kulturą osobistą dobra nie wyzywać innych graczy z ekipy. Jeśli taki/a jesteś to zapraszam na priv na ps4 mój PSN TO: BIALY91PL. ZAPRASZAMY 😉 !!
 9. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje graczy na PS4

  Zobacz z jakim dostępem czasowym odpisujesz 😉 tak mam swoją ekipę Ale oni bardziej wieczorem grają A ja szukam ludzi tak od 10.00 na ps4 mało ich jest że ktoś gra xd
 10. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje graczy na PS4

  BIALY91PL ZAPROŚ
 11. BIALYPL91

  xbox one Ekipa xbox one

  Ja też gracie teraz ?
 12. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje graczy na PS4

  Bialy91PL zapraszać
 13. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje zespołu do napadów PS4

  BIALY91PL zaproś 27 lat

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×