Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

BIALYPL91

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  BialyGKS91

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Siemanko😉 Jest nas 15 w ekipie przeważnie gramy wieczorami . Ale są osoby co grają rano I potrzebują osób do gry. Gramy różne wyścigi, misje, tryby adwersarza i napaday tez z bazy i ye stare . Nawzajem sobie pomagamy z bunkrami, hangarami, wytwórniami I napadami te nowe i stare rzecz jasna. Robimy różne zloty samochodowe nawet. Atmosfera jest super. Mamy swoje czaty na ps4 i messangerze. Na Facebooku mamy również swoją grupę. Co do wymagań nie mamy za duży po prostu żebyś umial/A się dobrze bawić z nami I +16 lat z kulturą osobistą dobra nie wyzywać innych graczy z ekipy. Jeśli taki/a jesteś to zapraszam na priv na ps4 mój PSN TO: BIALY91PL. ZAPRASZAMY 😉 !!
 2. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje graczy na PS4

  Zobacz z jakim dostępem czasowym odpisujesz 😉 tak mam swoją ekipę Ale oni bardziej wieczorem grają A ja szukam ludzi tak od 10.00 na ps4 mało ich jest że ktoś gra xd
 3. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje graczy na PS4

  BIALY91PL ZAPROŚ
 4. BIALYPL91

  xbox one Ekipa xbox one

  Ja też gracie teraz ?
 5. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje graczy na PS4

  Bialy91PL zapraszać
 6. BIALYPL91

  ps4 Poszukuje zespołu do napadów PS4

  BIALY91PL zaproś 27 lat
 7. BIALYPL91

  xbox one Ekipa xbox one

  BIALYPL91 zaproś 27 lat
 8. BIALYPL91

  ps4 Hakerzy biznesu

  Hej wszystkim! Z racji takiej że nasza grupa, strasznie szybko się rozwija. Postanowiliśmy zrobić rekrutację na większą skalę. Gramy wspólnie dla dobra wszystkich, bez względu na wiek ( przedział jest tak od 17 - do nawet 40 lat ) Co robimy ? : 1. Wszelkiego rodzaju napady 2. Hangary, Bunkry, Wytwórnie, Biura ( Zarówno pomoc w zasobach każdemu jak i sprzedaż czy obrona ) 3. Zloty/Wyścigi. 4. Wojny ekip Czego oczekujemy ? : 1. Micro 2. +17 3. Od gracza oczekujemy miłej zabawnej atmosfery. Bez żadnych spin 🙂 !! Jak ktoś chętny pisać na priv tu albo na PS4 BIALY91PL. Zależy nam głównie na atmosferze w grupie. Mamy grupkę na Fb Messenger by każdy mógł od razu się zgadać, poznać i znaleźć o każdej porze kogoś do pogrania. 👍Zapraszamy ! 👍
 9. BIALYPL91

  Hakerzy biznesu

  Hej wszystkim! Z racji takiej że nasza grupa, strasznie szybko się rozwija. Postanowiliśmy zrobić rekrutację na większą skalę. Gramy wspólnie dla dobra wszystkich, bez względu na wiek ( przedział jest tak od 17 - do nawet 40 lat ) Co robimy ? : 1. Geniusze zbrodni 2. Wszelkiego rodzaju napady 3. Hangary, Bunkry, Wytwórnie, Biura ( Zarówno pomoc w zasobach każdemu jak i sprzedaż czy obrona ) 4. Zloty/Wyścigi. 5. Wojny ekip Czego oczekujemy ? : 1. Micro 2. +17 3. Od gracza oczekujemy miłej zabawnej atmosfery. Bez żadnych spin !! Jak ktoś chętny pisać na priv tu albo na xbox one BIALYPL91 Zależy nam głównie na atmosferze w grupie. Mamy grupkę na Fb Messenger by każdy mógł od razu się zgadać, poznać i znaleźć o każdej porze kogoś do pogrania. 👍 Zapraszamy ! 👍
 10. BIALYPL91

  Szukam ludzi do ekipy

  ja szukam na ps4 i xbox one.
 11. BIALYPL91

  Szukam ludzi do ekipy

  Siemanko Szukam ludzi do ekipy na ps 4 . Szukam osób co grają gdzies od 10 np do 16. Najlepiej z mikro i żeby byli pełnoletni. Jeśli spełniasz wymagania odpisz lub podaj psn na ps 4. Dogadamy się. Mój psn BIALYPL91.
 12. BIALYPL91

  Szukam ludzi do ekipy

  Szukam ludzi do ekipy ma Xbox one ktoś chętny? Pisać do BIALYPL91

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×