Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

DaysYT

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  DaysYT
 • Platforma
  PC
 1. Ogólnie to wiem, że data, ale gdyby ktoś miał problem to może uda mi się pomóc. Dzisiaj miałem problem z aplikacją Rockstar Games. Nie mogłem połączyć się z serwerami, przeinstalowanie nie pomogło. Odkryłem, że na VPN z serwerami w Niemczech aplikacja łączy się normalnie, tak samo było ze stroną Rockstar. Korzystam z Opery GX, która ma wbudowany VPN i jak strona nie działała, tak na VPN już działała. Teraz podam rozwiązanie, które mi pomogło. Krok 1. Zmień internet (może być z telefonu) Krok 2. Zaloguj się w aplikacji (jeśli nadal nie działa to nie pomogę) Krok 3. Włącz GTA i dołącz do Online Krok 4. Jak już dołączysz do Online to wejdź w menedżer zadań -> Wydajność -> Otwórz monitor zasobów -> procesy CPU -> prawym na gta V i wstrzymaj proces na ok. 10 sekund (przed tym należy przygotować swój główny internet, aby przełączyć się na niego spowrotem) Krok 5. Jak już przełączysz internet wciśnij wznów proces (wtedy nie powinno wywalić cię za sesji) Krok 6. Jeżeli możesz grać na sesji na głównym internecie to możesz wyjść z gry Krok 7. Zresetuj aplikacje Rockstar i sprawdź czy nadal się nie wczytuje Mam nadzieję, że mój sposób wam pomógł tak jak mi.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online