Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

hexoN777

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  raksuu9
 • Platforma
  PC
 1. nie ma problemu, w opisie jest link do discorda jak wejdziesz to tam będziesz miał wszystko podane : D
 2. LuckyRP jest innowacyjnym serwerem powstającym już od 2 miesięcy. Poszukując ludzi celujemy w osoby mające dłuższy staż w RP. Chcemy stworzyć coś potężnego, co postoi dłużej niż miesiąc a ludzie grający tutaj będą bardzo miło spędzać czas oraz będą czerpać fun z gameplayu dlatego też będziemy mieli osoby stale nadzorujące poziom RP graczy. W administracji póki co znajdują się osoby (15+). Powiecie pewnie: "Ale to przecież kolejny serwer, który wyrasta jak grzyb po deszczu". I tu macie dużo racji, lecz różnimy się od innych serwerów między innymi: - 🎉 Dużą ilością zaplanowanych eventów - 🎰 W pełni działającym kasynem - 💎 Systemem VIP, dzięki któremu dostaniecie dodatkowe przywileje ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 🚫 Całkowicie zlikwidowanym Kamacho ze sklepów oraz z ruchu ulicznego, oraz znerfionymi pojazdami typowo bojówkarskimi - 🚗 Jednym sklepem z pojazdami, w którym oferta jest stała bądź w przyszłości będą dodawane jakieś samochody. Co jakiś czas w Cardealerze będziemy robili licytacje samochodów limitowanych. - 🔪 Zależnie od rodzaju gangu, będą różne możliwości skryptowe, jeden gang będzie mógł craftować broń a inny zajmować się np. kokainą - 🔨 Jak już wspomniałem systemem craftingu broni - 💰 Ekonomią na poziomie medium - 💼 Możliwością wejścia i zejścia ze służby - 🖥Dobrą optymalizacją (100+ fps, 100+ Slotów) - 🚗Wiele importowanych aut, ciuchów i autorskich skryptów - 🔥 DISCORD [https://discord.gg/vEy6rQ2jqM] - 📃 WL
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online