Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Coldzik

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Coldzik

  1. Kumplu Ty nie wiesz co to mustwin bo jesteśmy łagodni by ludzie nie tracili fury pieniędzy i mogli sobie normalnie odgrywać. Ciebie jedynie pogrążyło logiczne myślenie innych a twojego brak gdyż akcje typu kradzież pojazdu wojskowego byłym funkcjonariuszem oraz terroryzowanie nim miasta nie jest RP wysokich lotów 🙂 A co do samego serwera to nie ma co narzekać, a wręcz przeciwnie optymalizacja jest na bardzo wysokim poziomie jak i community jest bardzo przyjemne do gry
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online