Skocz do zawartości

FREKS1997

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  FREKS1997
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witamy wraz z administracją wyspy 🌴DrunKRP🌴 przychodzimy do was z wieloma aktualizacjami ,byście czerpali jak najwięcej frajdy po dołaczeniu na naszą wyspę. Od niedawana wprowadziliśmy WL [ON] co jest ,wielkim plusem. Większość graczy,a bardziej obywateli woli grać na Wl'ce [ON] , lecz to nie wszystko ,ponieważ wiele wysp może sobie tak o odpalić Wlke,przychodzimy do was bardziej ,by zachęcić was do dołączenia do naszego community naszymi: • Autroskie skrypty ,nigdzie nie znajdziecie takich samych ,ale możliwe że spotkacie się z podobnymi. [tablety frakcyjne,pełno interiorów,i nowych skryptów do frakcji do np. Lifeinvader. • Pełno nowych praac ,takie jak np złomiarz itd. • Pelno addonowych miejsc dla frakcji ,jak nowy szpital + terenów prywatnych dla organizacji. • Róznorodne narkotyki około 6-7 narkotyków na wyspie. • Wspaniałe community ,wraz z administracją • Administracja dostępna 24/7 • Codziennie dodawane są autorskie skrypty,nasi developerzy pracują nad wyspą dzień w dzień. • i wiele innych. Przechodząc do sedna, jeżeli razem ze znajomymi szukacie wyspy ,bądz jesteś sam.Zapraszamy Cię na naszego discorda,abyś tworzył z nami dobre community. https://discord.gg/m7vmgKV
 2. Szukasz ,bądz szukacie ze znajomymi serwera RolePlay ,który pozwoli wam zapomnieć o świecie IRL i odpocząć od całego dnia i problemów? Przy tym dobrze się bawić z całą społecznością serwera? Przychodzimy do was z reklamą naszej wyspy ,która daje gwarancję dobrej zabawy ,przy wspaniałym community. Na naszej wyspie znajdziecie wiele modyfikacji / ciekawych autorskich skryptów / ciekawych ludzi / wiele samochodów importowanych wraz z ciekawymi budowlami w Los santos,oraz poza nim. Nasza wyspa aktualnie ma status WL OFF ,a więc macie okres czasu przez ,który zdecydujecie czy warto.Wejdziecie,spróbujecie i się przekonacie,że warto pozostać z nami i kreować ciekawe community wraz z RP panującym na wyspie. Administracja wyspy jest zawsze dostępna ,nawet w godzinach nocnych ,a więc każdy wasz problem będzie rozwiązywany na bieżąco. Przechodząc do szczegółów. Jedyne co musicie zrobić do wejść na naszego discorda zapoznać się z panującymi zasadami na wyspie i rozpocząć ciekawą przygodę na wyspie. https://discord.gg/PpxytQc 31.214.245.45:30100 < IP NASZEGO SERWERA Do Zobaczenia!!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum