Skocz do zawartości

Vinylv2

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-4 Słaba

GTA Online

 • Social Club
  Vinylv2

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nagrywać poto aby mieć dowody ? A co do zdjęcia no to nie powiem kto mnie 1 zabił... i nadal mówie nie ostrzegałeś
 2. Może coś powiesz zanim zgłosisz ? bo ja ci pomagam z postacią i tam jeszcze ciastek był jakoś nic nie mówiłeś tylko mi motor niszczyłeś i auto Edit:mimo ostrzeżeń xDDDD coś cicho te ostrzeżenia były a może ultra dźwiękami to mówiłeś

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum