Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MlynekDWO

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobra

1 obserwujący

O MlynekDWO

 • Urodziny 21.11.1999

GTA Online

 • Social Club
  MlynekDWO

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. MlynekDWO

  pecet Nowe dlc halloweenowe

  Zapomniałem dodać, i autor tematu jak widzę też. Prawdopodobnie jutro (31 październik 2016) zostanie dodana nowa pogoda. Pogoda Halloween, która będzie wyglądała tak jak na Świąteczne DLC, tylko deszcz, pioruny, zamiast dużej choinki, dynia. Nie wiem czy to jest 100% pewniak, ale pogoda napewno jest dodana bo testowałem dziś na Menyoo w online.
 2. MlynekDWO

  pecet Nowe dlc halloweenowe

  Polecam motorek z czachą Ładny, dosyć szybki, lekko ślizgający i dobrze skrętny
 3. MlynekDWO

  szukam Kto teraz zmoduje konto za 20psc teraz bo mam

  @RooTl3s Powiedz mi kto z twórców przyznał się ,że jest z Polski?
 4. MlynekDWO

  szukam Kto teraz zmoduje konto za 20psc teraz bo mam

  @Malboro Powiedz mi dlaczego ma być banowany? Gdy by był banowany autor modyfikacji nie wypuszczał by kolejnych wersji. Gdy by był banowany nie grał bym na tym od 2,5 tygodni. Kto chce niech ufa, kto nie chce niech nie ufa nikogo nie zmuszam
 5. MlynekDWO

  szukam Kto teraz zmoduje konto za 20psc teraz bo mam

  @trzy-PALCE W NATALCE Jeżeli chcesz poświecić trochę czasu, i mieć to za darmo zapraszam cię do mojego tematu,w dziale modyfikacji ^^ 330k $ / 1 minuta nie wykrywalne

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×