Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Neo

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Neo wygrał w dniu 11 marca 2017

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

O Neo

GTA Online

 • Social Club
  Neopsx
 1. sprzedam Konto gta v

  Ile za konto i jaka płatność psc czy paypal?
 2. zamienię GTA V social club

  A sprzedaż konta? bo byłbym zainteresowany.
 3. Sprzedam konto do gta 5 na platformę pc. Konto mało używane jest zmodowany level do 200 i kasy coś około 2 milionów , konto nigdy nie miało bana.Płatność jedynie przelewem bankowym żadnych paysafecard ani paypal cena 80zł.
 4. Konto GTA V PC

  @patrykgames13 Aktualne jeszcze ?
 5. kupię Konto gta online

  Witam kupie konto do gta online obojętnie jaki level ma być tylko nie banowane.Płatność jedynie paypalem cena do dogadania.
 6. sprzedam Konto gta online

  Witam mam na sprzedaż konto do gta online.Postać ma 200 level hajsu jest około 30 milionów staty prawie wszystkie na full .Zainteresowanym wyśle screeny konta cena to 100zł bez negocjacji.
 7. Sprzedam konto gta 5 PC 257lvl $4.7ml + menyoo

  Za 50zł mogę kupić od ciebie same konto do gta.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×