Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wisnia1

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wisnia1 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam, Chciałbym wam przedstawić nowo powstający serwer Roleplay! 21RP - WL OFF. Oczywiście pierwsza rzecz która wam przyjdzie do głowy to po chuj jest tworzony kolejny serwer który nie będzie się różnił niczym od każdego innego. Więc ja już wam śpieszę z odpowiedzią na te pytanie. Nasz serwer jednak będzie się trochę różnił od innych ponieważ znajduję się tam np. taka praca jak CarDealer i by kupić sobie swój wymarzony lorowy samochód będziesz musiał umówić się na rozmowę z jakimś Dealerem samochodów. A to jest tylko jedno z nielicznych rozwiązań które będzie namawiać ludzi do większej ilości kontaktów i zabieraniu nowych znajomości. Oczywiście także jest na naszym serwerze dużo frakcji takie jak: LSPD ( które aktualnie poszukuje członków), EMS ( Które również aktualnie szuka członków ), LSC ( Które szuka wyszkolonych mechaników ) oraz inne legalne prace takie jak: klub Vanilla Unicorn. Jak bardziej wolisz być szefem niż pracownikiem również jest możliwość żebyś otrzymał swoją firmę którą może być jak i restauracja jak też klub nocny czy stacja paliw. Zapraszam na discord 21RP - WL 0FF. https://discord.gg/UCC63A4fTA

Ostatnia aktywność

  1. GTA DISCORD POLSKA - Społeczność GTA VI Serwery GTA VI ROLEPLAY! W naszym świecie Vice City znajdziesz największą polską społeczność graczy, którzy już teraz przygotowują się na premierę GTA VI. Nasz serwer Discord GTA 6 Polska to miejsce, gdzie codziennie toczą się rozmowy o nowinkach, teorii fabuły, serwerach RP i życiu w Vice City. 💬 Przyjazna administracja dba o porządek, wspiera nowych graczy i pomaga w każdej sytuacji. 🎮 Czekają na Ciebie kanały tematyczne, ekipy roleplay, ogłoszenia serwerów i aktualności prosto od fanów Rockstar Games. 🗺️ Na stronie gtadiscord.pl znajdziesz przewodniki, poradniki oraz społeczność gotową na premierę GTA 6 Online. Nie bądź tylko widzem – dołącz do gry, znajdź ekipę i buduj Vice City z nami! 🌴 gtadiscord.pl i już jesteś w świecie GTA 6!
  2. Napisz krok po kroku, co mam zrobić, żeby to zadziałało. Chłopaki, proszę, pomóżcie mi, kupiłem tę grę, to było moje marzenie, proszę, wydałem tyle pieniędzy, proszę, pomóżcie. Namo
  3. Odpal GTA na Steam. Najwyraźniej konto Social Club nie masz połączone ze Steam i aktywacja GTA 5 nie jest przekazywana.
  4. Kod aktywacyjny Rockstar Ostatnio odinstalowałem, a następnie ponownie zainstalowałem Social Club, i teraz ciągle prosi mnie o kod aktywacyjny Rockstar. Próbowałem użyć klucza CD ze STEAM, ale to w ogóle nie zadziałało. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? ma ktoś na to sposób bo nie rozkminiam tego cały czas mi pisze żebym podał kod aktywacyjny a ja już go używałem na koncie
  5. Sprawdź jaki masz NAT https://gta.pl/gta5/poradniki/blad-polaczenia-z-gta-online

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.