Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

tomi0001

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  tomi0001
 1. Mam taki problem nie mogę wejść do trybu gta online bo pojawia się komunikat próbujesz dostać się do trybu gta online korzystając z zmodyfikowanej wersji gry, a gra moja jest oryginalna.
 2. Szukam piosenki z intra gta 5 jest to wolna muzyka.
 3. tomi0001

  Mod zombie nie chcę działać

  Ale scripthook działa tylko mod zombie nie chce działać bo po wciśnięciu klawisza F4 pokazuje się menu, czyli teraz mam normalnie uruchomić grę i zobaczyć czy będzie działać ?
 4. tomi0001

  Mod zombie nie chcę działać

  Dobra Z tym dodatkiem scripthookv sobie jakoś poradziłem trzeba było zainstalować wersję 1.0.1032.1 i nadal nie chcę działać mod zombie tylko teraz zauważyłem, że w katalogu głównym gta 5 jest plik tekstowy o następującej zawartości dotyczący ScriptHookVDotNet. [14:28:52] [DEBUG] Created script domain 'ScriptDomain_AFD81976'.^M [14:28:52] [DEBUG] Loading scripts from 'D:\GTA_V\scripts' into script domain 'ScriptDomain_AFD81976' ...^M [14:28:53] [ERROR] Failed to list assembly types:^M System.Reflection.ReflectionTypeLoadException: Unable to load one or more of the requested types. Retrieve the LoaderExceptions property for more information.^M at System.Reflection.RuntimeModule.GetTypes(RuntimeModule module)^M at System.Reflection.RuntimeModule.GetTypes()^M at System.Reflection.Assembly.GetTypes()^M at GTA.ScriptDomain.LoadAssembly(String filename, Assembly assembly)^M
 5. tomi0001

  Mod zombie nie chcę działać

  No i teraz dodam, że gra się dzisiaj aktualizowała i po aktualizacji pojawiło się okienko, że o takiej treści "FATAL Unknown game version check http://dev-c.com for updates Would you like to check downlaod page now ? http://dev-c.com/gtav/scripthookv/ I teraz są dostępne obsługiwane wersje scripthookv i zainstalowałem wersje 1.0.1011.1 i się znowu pojawia ten komunikat to usunąłem scripthookv i gra sie normalnie włączyła, i znowu zainstalowałem scripthookv i zmowu ten błąd.
 6. tomi0001

  Mod zombie nie chcę działać

  1. ZombiesMod (1.0.2d) 2. ScriptHookV^ ScriptHookVDotNet^ NativeUI
 7. tomi0001

  Mod zombie nie chcę działać

  Zainstalowałem tamte potrzebne dodatki, dodatek scripthook się poprawnie zainstalował bo mam możliwość wyboru menu za pomocą klawisza F4 natomiast nie wiem czy tamte dwa się poprawnie zainstalowały po prostu skopiowałem pliki tych dodatków do katalogu z grą, a pliki modu zombie wrzuciłem do katalogu scripts i nadal nie mam możliwości wyboru menu za pomocą klawisza F10.
 8. Mam taki problem zainstalowałem sobie mod do gry gta V w następujący sposób zgrałem dwa pliki moda do katalogu gry i uruchomiłem grę i jak wciskam F7 to się żadne menu nie pokazuje może coś robię źle.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×