Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

tomi0001

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

GTA Online

 • Social Club
  tomi0001
 • Platforma
  PC

tomi0001's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Jestem gdzieś na początku gry i mam problem z misją każą mi się przebrać w ekskluzywny strój, przebrałem się w garnitur i dalej mam taką infomrację.
 2. Znalazłem się w sytuacji w której musze kupić jeszcze raz GTA V bo miałem na DVD, a teraz musze kupic na steamie musze tak zrobić ponieważ, mam komputer z linuxem na którym mogę uruchomić jedynie wersje z steam i moje pytanie jest takie czy nie da się jakoś tego kupowania ominąć i jakoś taniej kupić na steam czyli jakoś zamienić i teraz drugie pytanie czy kupić od razu dodatek czy te dodatki to są ceny gry z już dodatkiem czy bez ?
 3. Mam taki problem nie mogę wejść do trybu gta online bo pojawia się komunikat próbujesz dostać się do trybu gta online korzystając z zmodyfikowanej wersji gry, a gra moja jest oryginalna.
 4. Ale scripthook działa tylko mod zombie nie chce działać bo po wciśnięciu klawisza F4 pokazuje się menu, czyli teraz mam normalnie uruchomić grę i zobaczyć czy będzie działać ?
 5. Dobra Z tym dodatkiem scripthookv sobie jakoś poradziłem trzeba było zainstalować wersję 1.0.1032.1 i nadal nie chcę działać mod zombie tylko teraz zauważyłem, że w katalogu głównym gta 5 jest plik tekstowy o następującej zawartości dotyczący ScriptHookVDotNet. [14:28:52] [DEBUG] Created script domain 'ScriptDomain_AFD81976'.^M [14:28:52] [DEBUG] Loading scripts from 'D:\GTA_V\scripts' into script domain 'ScriptDomain_AFD81976' ...^M [14:28:53] [ERROR] Failed to list assembly types:^M System.Reflection.ReflectionTypeLoadException: Unable to load one or more of the requested types. Retrieve the LoaderExceptions property for more information.^M at System.Reflection.RuntimeModule.GetTypes(RuntimeModule module)^M at System.Reflection.RuntimeModule.GetTypes()^M at System.Reflection.Assembly.GetTypes()^M at GTA.ScriptDomain.LoadAssembly(String filename, Assembly assembly)^M
 6. No i teraz dodam, że gra się dzisiaj aktualizowała i po aktualizacji pojawiło się okienko, że o takiej treści "FATAL Unknown game version check http://dev-c.com for updates Would you like to check downlaod page now ? http://dev-c.com/gtav/scripthookv/ I teraz są dostępne obsługiwane wersje scripthookv i zainstalowałem wersje 1.0.1011.1 i się znowu pojawia ten komunikat to usunąłem scripthookv i gra sie normalnie włączyła, i znowu zainstalowałem scripthookv i zmowu ten błąd.
 7. Zainstalowałem tamte potrzebne dodatki, dodatek scripthook się poprawnie zainstalował bo mam możliwość wyboru menu za pomocą klawisza F4 natomiast nie wiem czy tamte dwa się poprawnie zainstalowały po prostu skopiowałem pliki tych dodatków do katalogu z grą, a pliki modu zombie wrzuciłem do katalogu scripts i nadal nie mam możliwości wyboru menu za pomocą klawisza F10.
 8. Mam taki problem zainstalowałem sobie mod do gry gta V w następujący sposób zgrałem dwa pliki moda do katalogu gry i uruchomiłem grę i jak wciskam F7 to się żadne menu nie pokazuje może coś robię źle.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online