Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Igi___

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Igi___

 • Urodziny 21.06.1866

GTA Online

 • Social Club
  Igi___
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

784 wyświetleń profilu
 1. Igi___

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Również wszystko dostałem, bez żadnych problemów [emoji5] A jak wam zostanie dużo hajsu i nie będziecie mieli na co wydać to kupujcie X80 Proto, a potem sprzedajcie [emoji6]
 2. Igi___

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wpisz w Google "porty gta online" i będziesz miał. Tak samo wpisz "odblokowanie portów" i producent routera np. Tp-link
 3. Igi___

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Jakie porty dokładnie dodać? Na stronie rockstara dużo ich podają.
 4. Igi___

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  "Poprawne używanie pieniędzy" to nie wpłacanie do banku i rozsądne korzystanie z nich(nie wydawanie od razu wszystkiego)?
 5. Igi___

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Rozumiem, że jak mam 20 PLN PSC to wpłacić to 4,45€ (tak aktualnie wychodzi) czy muszę mieć równo 5€?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum