Miyoshi

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Miyoshi

GTA Online

 • Social Club
  Mayshi
 • Ekipa
  TOST
 1. pecet

  okey, dzięki
 2. pecet

  Ale ja mam 3 poziomy garażu co z tamtymi autami
 3. pecet

  Siemka, mam do Was pytanie chciałbym sobie zamienić biuro na te w Maze Banku, czy po kupieniu auta z garażu w biurze przeniosą się do 2 biura czy znikną?
 4. pecet

  Hej, Mam do Was pytanie po dzisiejszej aktualizacji "Dozbrojenie" nie działa mi glitch na solo sesje ten z wyścigiem oraz Alt+Enter. Znacie może jakieś inne sposoby?
 5. Hej, mam do Was pytanie jak zrobić bym płacił za zakup, np. samochodów, nieruchomości kasą z "kieszeni" a nie z banku.
 6. Dziękuję za odpowiedź, a ja kombinowałem przez "m"
 7. Witam, mam pytanie odnośnie prywatnego jachtu czy można zmienić jego lokalizacje na mapie
 8. Siemka, mógłby ktoś powiedzieć jak ustalać dole pracowników ? Kiedy zapraszam znajomków zawsze jest 0% a kiedyś ktoś mnie zaprosił i było 90%. Wynagrodzenie ochroniarzy czy wspólników jest trochę śmieszne a szkoda bo pomoc jest naprawdę potrzebna. 5 tysięcy za pomoc w sprzedaży towaru z którego my dostajemy ponad 240 tysięcy a wspólnik towarzyszył nam całą drogę zapełniania magazynu.. To trochę niesprawiedliwe pomimo iż my musieliśmy kupić te firmę, magazyn, towar itd. Tak samo można podobno zwiększyć jakoś maksymalną liczbę pracowników. Podstawowe max wynosi czterech. Szukałem i nie mogę znaleźć
 9. pecet

  Witam, mam do Was pytanie ma ktoś jakiś sposób na money glitch do wersji 1.39. Na youtube widziałem kilka takich glitch ale większości nie ogarniam jakieś poplątane są, wykonuje tak, jak na filmie i nic.