Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Dj0Neon

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hejka, kupiłem wejściówe dziś koło 13, załapapię się jeszcze na dzisiejszą sesje, czy raczej jutro?
  2. Hej, pytanie dotyczy dość wolnego zbierania tego hajsu - zależy od serwerow rockstara czy jednak coś innego. w godzinę zgarnęło niespełna milion. Jakiś rok temu wystarczyło mi nie cała godzina aby nasycić się do pełna
  3. ok, znaczy bo nie wiem czy czekać, jak nie to jutro na chillku nie
  4. A...no chyba że tak
  5. no dobra, nie dostałem jeszcze invita,choć płaciłem o 12. Pykło by na drugą sesję jeszcze dzisiaj? Nick: Dj0Neon
  6. No to wiem, miałem na myśli sytuacje kiedy wyzeruje całe zebrane $ - następnego dnia, dajmy na to w wyścigu wygram 13 000$ i te kase chciałbym przelać. Aczkolwiek domyślam się że również lepiej nie, prawda?
  7. Witam jestem funkiel nówka nieśmigana w tym temacie, więc do rzeczy: Zakładam - mam przy sobie x$, kupuje różne rzeczy w grze, a reszte hajsu tak sprawiam, że dosłownie zostaje mi 0$. czy jak normalnie zarobie coś później to będzie można do banku dawać spokojnie?

Ostatnia aktywność

  1. A gdzie znajdę taki kod na steam?
  2. Ja odzyskałem konto po przesłaniu kodu aktywacyjnego z G2A. Może spróbuj jeszcze raz?
  3. Hej mam problem pobrałem GTA na PC ponownie po 2 latach jak nie 3 , Mam konto połączone ze steam i żeby zagrać muszę zweryfikować na adres e-mail i wpisać 6 cyfrowy kod a do tej poczty e-mail nie mam dostępu (Interia) ponieważ już jej nie używam tyle lat i nie pamiętam hasła więc nie zaloguje się do gry , Wysyłałem do suportu dowody zakupu itp ale mnie zlali i nie mogą zweryfikować czy jestem właścicielem konta da się jeszcze coś zrobić żeby zagrać na tym koncie bądź innym ?
  4. Grupa z discordem szuka chętnych graczy do wspólnej gry. Potrzebujesz wbić level lub zarobić kasę na heistach lub przygotowaniach? Dołącz do nas. Nie uzywamy i nie tolerujemy modderów i modowanych kont.
  5. Koleś z wanem i niezłym planem da o sobie znać mieszkańcom Los Santos 20 kwietnia w wydarzeniu 4/20 sponsorowanym przez LD Organics. Uczcij ten dzień, sprawdzając nową mapę dla Gonitwy (Dorwać Lamara), dzięki której można się zaciągnąć 4x większą ilością nagród. Rzuć się też w spiralę halucynacji pośród coraz bardziej odklejonych wrogów w nowym Przejaranym przetrwaniu i zgarnij własną czarną koszulkę LD Organics.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.