gibol1412

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gibol1412

GTA Online

 • Social Club
  gibol1412
 • Ekipa
  OGPL
 1. ps4

  Witam ponownie. Ekipa w dalszym ciągu rekrutuje Link do socialclub ekipy. W sprawie zgłoszenia można również kontaktować się z kolegą @memonick Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
 2. ps4

  Witam. Kolejne osoby mnie dodały i dołączyły do ekipy OGPL. Zapraszam kolejne osoby i pozdrawiam.
 3. ps4

  Witajcie. Dziękuję wszystkim za zaproszenie i wspólną grę. Zachęcam do dalszego dodawania mojej osoby do znajomych jak i wstąpienia do naszej ekipy. Aktywnie gramy ze znajomymi. Pozdrowienia.
 4. ps4

  Witajcie. Ogłoszenie ponawiam. Zachęcam w dalszym ciągu do dołączenia do aktywnej ekipy, którą wspólnie ze znajomymi tworzymy w GTA Online na PS4. Pozdrowienia.
 5. ps4

  Witajcie. Również jestem zainteresowany wspólną grą. https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/gibol1412 Pozdrawiam.
 6. Witam. Tak jak w temacie. Szukamy aktywnych i kulturalnych osób. Robimy napady, misje, tryby adwersarza, kradniemy auta na eksport, sprzedajemy narkotyki, przemycamy broń, sprzedajemy specjalne paczki, czyli wszystko to co oferuje nam gra. LINK DO SOCIALCLUB EKIPY OSTRZY GRACZE Pozdrowienia.
 7. ps4

  Witam również szukam ludzi do grania razem. Mój PSN taki jak nick na forum. Można mnie dodawać do znajomych i pisać na pm. Posiadam headset. Pozdrawiam.