Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Zornerv

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Zornerv

GTA Online

 • Social Club
  Zornerv.x
 1. pecet Czy pójdzie mi GTA v?

  Powinno pójść, ale na kokosy się nie nastawiaj. Niewiele po premierze sprawdzałem na laptopie z i5-3230M (2x 2,6 GHz) + GTX'em 660M + 8GB ramu, z tego co pamiętam jak chodziło płynnie to bardziej to przypominało San Andreas.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Z tego co widać po 227 stronach w temacie - tak, jeżeli uważnie przeczytasz i zastosujesz się do regulaminu. Mam nadzieję, że sam dziś będe miał okazję skorzystać z pomocy (żeby nie było usług) chłopaków z tego wątku >Chłopaki to są w agencjach towarzyskich, my jesteśmy młode wilki Pozdrawiam serdecznie

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×