Skocz do zawartości

Zornerv

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  Zornerv
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przyczyna leży po tej stronie. Podłącz bezpośrednio innym kablem lub zainwestuj w przejściówke. W przypadku braku poprawy sprawdź bios
 2. Panel sterowania > Sieć i internet > połączenia sieciowe Zależnie od tego czego używasz tj. ethernet/wifi kliknij prawym przyciskiem myszy >właściwości Protokół IPv4 > właściwosci > użyj następujących adresów serwerów dns Wprowadź: preferowane 8.8.8.8 alternatywne 8.8.4.4 analogicznie Protokół IPv6 > właściwosci 2001:4860:4860::8888 2001:4860:4860::8844 Powinno chulać. Daj znać czy działa.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum