Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

SklepGTA

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  SklepGTA

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. SklepGTA

  sprzedam Niezweryfikowane konta GTA Online $5.2

  Zmienić sobie możesz. Ale ile podziała to już twoja bajka.
 2. SklepGTA

  sprzedam Niezweryfikowane konta GTA Online $5.2

  Jeżeli trafi ci się niedziałające konto zapraszam na PW zanim wystawisz negatywa. Postaram się wymienić konto na nowe.
 3. SklepGTA

  sprzedam Niezweryfikowane konta GTA Online $5.2

  To nie jest tak, że jakiś typ mi się nie podoba i łamię jego hasło. Potrzebny jest sposób.
 4. SklepGTA

  sprzedam Niezweryfikowane konta GTA Online $5.2

  To już nasza skromna tajemnica.
 5. SklepGTA

  sprzedam Niezweryfikowane konta GTA Online $5.2

  Zależy od źródła. A co do kont. Nie są ukradzione dopóki nie zmienisz danych.
 6. Witam. Mam do zaoferowania po jednym koncie do mod menu JORDAN (wartość $10) i D3SK1NG VIP(wartość $25). Każdy kto się nimi interesuje wie, że mod menu mają blokadę HWID. (Prawdopodobnie ID dysku) Po opłaceniu proszę o wiadomość na PW. Napiszę do administratora mod menu by zresetował mój klucz HWID. Cennik: Jordan - $6 - https://selly.gg/p/8796ddbe - pełny dostęp do konta na forum które ma wykupione mod menu D3SK1NG VIP - $16 - https://selly.gg/p/1822d7f0 - pełny dostęp do konta D3SK1NG
 7. Witam. Oferuję niezweryfikowane konta do gry Grand Theft Auto Online. Konta nie posiadają bana, lecz właścicieli. Możesz trafić na niegrającą osobę konto może być twoje. Nie biorę odpowiedzialności za konta. Idealne do testowania cheatów lub robienia np. money lobby. https://selly.gg/p/ab68bd10

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×