Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

iBiMS

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  iBiMSs
 1. 95% twórców takich haxów jak np ten Verticous nawet nie umieją programować xD. Po prostu biorą kody źródłowe haxów które wyciekły (np teraz popularne jest robienie na bazie płatnego exploit cheat) zmieniają tylko nazwę, kolory, wrzucają jakiś gówno auth który łamie sie w 15 sekund i sprzedają. Taki typ v3nom_4ce zrobił 3 haxy na podstawie tego exploita. (jeden z nich nazywał sie d3sk1ng 2 czy coś takiego xD) Na szczęście ludzie mu zaczęli to crackować dzięki czemu przestał "tworzyć" haxy.
 2. Jordans konczy działalność. Ciekawe czy Absolute będzie następne.
 3. Niedawno zamknęli Xenmenu (Wrzucałem tu info, że zamknęli działalność a jednak ciągle potajemnie sprzedawali, teraz permanentnie kończą z gta) i Unity więc coś może być na rzeczy.
 4. Xenmenu również rip. Więc z tych menu z wiekszą ilością funkcji zostały prawdopodobnie tylko Alpha, 2Take1 i Nullify.
 5. Też na tej misji stanąłem... 230+ level i też przez randomów przejść nie mogę... Lepiej sobie to odpuścić, za dużo nerwów się na tym traci
 6. iBiMS

  Zawrotna zemsta, sterowanie i porady.

  Też nimi strzelać nie umiem Zwykle kampie na czołg albo motor z linii śmierci
 7. iBiMS

  Zawrotna zemsta, sterowanie i porady.

  Przytrzymać B żeby odwrócić kamerę do tyłu i strzelić ppm.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×