Skocz do zawartości

iBiMS

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  iBiMSs

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ten sam procesor, tyle samo RAMu i działa bez problemu na WQHD. Będąc w grze włącz menedżer zadań i zobacz jakie procesy zużywają najwięcej RAM i CPU po czym spróbuj je zamknąć.
 2. Za 1.42 też szukałem czegoś podobnego, miałem coś takiego: Redux (dużo usprawnień całej gry ai pedów, zachowanie broni, fizyka i dużo więcej) + More Pedestrian and Traffic 1.2 (w teorii 10 razy większe zagęszczenie ludzi i samochodów, w rzeczywistości było dużo ale nie 10 krotnie więcej) + Realistic Traffic AI + World of Variety (jeden z moich ulubionych modów. Przeróżne samochody (łącznie z tymi z DLC) jeżdżą po ulicach LS. bardzo zmienia wygląd ulic na plus) + Jakiś car pack (miałem Mega Realistic Car Pack ale patrząc teraz to widzę, że jest dużo nowych i większych car packów. Wybierz jakiś odpowiedzi dla siebie ¯\_(ツ)_/¯). Wymagania co do komputera oczywiście mocno wzrastają przy takich modach. Jak chcesz to możesz jeszcze wrzucić coś na wysokiej rozdzielczości tekstury roślinności itp.
 3. 95% twórców takich haxów jak np ten Verticous nawet nie umieją programować xD. Po prostu biorą kody źródłowe haxów które wyciekły (np teraz popularne jest robienie na bazie płatnego exploit cheat) zmieniają tylko nazwę, kolory, wrzucają jakiś gówno auth który łamie sie w 15 sekund i sprzedają. Taki typ v3nom_4ce zrobił 3 haxy na podstawie tego exploita. (jeden z nich nazywał sie d3sk1ng 2 czy coś takiego xD) Na szczęście ludzie mu zaczęli to crackować dzięki czemu przestał "tworzyć" haxy.
 4. Niedawno zamknęli Xenmenu (Wrzucałem tu info, że zamknęli działalność a jednak ciągle potajemnie sprzedawali, teraz permanentnie kończą z gta) i Unity więc coś może być na rzeczy.
 5. Xenmenu również rip. Więc z tych menu z wiekszą ilością funkcji zostały prawdopodobnie tylko Alpha, 2Take1 i Nullify.
 6. Też na tej misji stanąłem... 230+ level i też przez randomów przejść nie mogę... Lepiej sobie to odpuścić, za dużo nerwów się na tym traci
 7. Też nimi strzelać nie umiem Zwykle kampie na czołg albo motor z linii śmierci
 8. Przytrzymać B żeby odwrócić kamerę do tyłu i strzelić ppm.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum