Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Olek213

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Olek213

GTA Online

 • Social Club
  Olek213
 1. Skok na koniec świata DLC

  Jetpack był już w poprzednich częściach GTA dużo osób też chciało go znaleźć na singlu 5.
 2. Skok na koniec świata DLC

  Hajs z Level up idealny na taki update te auto z powrotu do przyszłości, ten samolot, czołg jetpack zajebiście wyglądają tylko na sesji będzie rzeź gówniaków kampiących w czołgach .
 3. pecet Ekipa GTA

  Mam 13 lat ts3 i 135lvl w gta nick:Olek213
 4. pecet Szukam ludzi do gry/napadów

  Jeżeli jest miejsce to możesz mi wysłać zaproszenie jestem nowy na pc ale gralem wczesniej troche na ps4 mój nick:Olek213

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×