Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

BRUNISSJ

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-14 Zła

1 obserwujący

O BRUNISSJ

GTA Online

 • Social Club
  BRUNISSJ
 1. Doda ktoś pieniądze w gta V na PS3

  Za darmo nikt nie będzie ryzykował
 2. pecet Magazyny max ilosc

  Tak samo jak z mieszkaniami , bodajże 4 lub 3
 3. pecet Gta online crash

  STEAM > Library > PPM na GTA > Properties > Local Files > Verify Integrity of games file A co do wersji na SC nie mam pomysłu
 4. Wymagania GTA 4 ?

  Czwórka ma słabo opytmalizacje ,a raczej jej w ogole nie ma wiec nie pograsz

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×