Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

xKamilu

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

xKamilu wygrał w dniu 11 sierpnia 2017

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

-3 Słaba

O xKamilu

GTA Online

 • Social Club
  xKamilux
 1. D3sk1ng, jordan, unity mod menu

  JORDAN sprzedany! Pozostał Unity!
 2. Witam. Spotkał ktoś się z takim problemem w GTA? A mianowicie mam wszystko na maxa i wygładzanie x4. Nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie 40-50FPS a obciążenie GPU tylko na poziomie 45-60%... CPU nie jest wąskim gardłem bo to i5 i tylko ~70-80% obciążenia ma. Czasem wskoczy na 99% to FPSy po 70 Pacjent: CPU: I5-3330 GPU: Palit GTX 1060 6GB (OC do 2101MHz) RAM: 8GB Na system mam SSD a gry HDD. Więc tylko GTA używa dysk. //edit Wygładzanie x4 a bez to tak samo FPS'ów jest. Jedynie przy x8 zużyie GPU skacze do +90% a FPS teżś taki sam. Z wygładzaniem x8
 3. Konto gta5 z banem

  Sprzedam konto za 13.50zł!
 4. D3sk1ng, jordan, unity mod menu

  PROMOCJA! Unity menu za 20zł!
 5. Powiem tak. Wyjechali na wakacje. Bo coś mało ich tak wgl jeździ. Jak PS3 to nie ma co się dziwić.
 6. A spróbuj zmienić rozszerzone skalowanie w zaawansowanych ustawieniach. Również polecam zainstalować MSI Afterburner + RivaTuner (jest w pakiecie z Afterburner). Zawsze możesz podkręcić trochę kartę i pokazać na monitorze zużycie zasobów. Może coś jest nadmiernie obciążone?
 7. D3sk1ng, jordan, unity mod menu

  D3SK1NG sprzedany! Wciąż pozostają Jordan i Unity.
 8. D3sk1ng, jordan, unity mod menu

  Oferta cały czas aktualna! D3SK1NG za 60zł! Możliwość negocjacji z innymi mod menu.
 9. Ścinki GTA V na średnim sprzęcie

  Nie powiedział bym średnim. Kości pamięci są na DDR3 a szyna pamięci w najlepszym wypadku tylko 128 bit. Co nie zmienia faktu, że przy 1366x768 powinieneś mieć te ~35FPS na niskich. Najpierw: Wejdź w aplikację Xbox, wejdź w ustawienia i wyłącz Xbox DVR - powinno coś poprawić, Jak nie poprawi to monitoruj co ci wpierdziela GPU, CPU, RAM. iii... Ten CPU ma 4 rdzenie i 8 wątków a nie 8 rdzeni.
 10. Konto gta5 z banem

  Witam. Dziś mam do zaoferowania konto GTAV z permamentnym banem. Konto idealne do przejścia fabuły. Cena jaka mnie interesuje to 13,50zł.
 11. Witam, posiadam na sprzedaż poniższe mod menu: Jordan MENU - VIP - $20/73 zł PayPal (Najlepsza wersja) - SPRZEDANE D3SK1NG - VIP - $16/60zł PayPal (Najlepsza wersja) - SPRZEDANE Unity MENU - PREMIUM - $6/20zł PayPal (Słabsza wersja) Każde z powyższych mod menu posiada autoryzację poprzez forum, w przypadku D3 generowany jest klucz który należy podać podczas pierwszego logowania w grze. Mogę sprzedać wszystko na raz za $40/150zł PayPal Po dokonaniu zakupu udostępniam pełne dane do konta na forum odpowiedniego mod menu.
 12. Reinstall. A save znajdziesz w swoich dokumentach.
 13. Sprzedaż koksu

  Ja bym raczej proponował kontakt z supportem.
 14. Program do emulacji nie posiadał opcji jego wyłączenia?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×