Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

chadzys

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chadzys

  1. @EPG Miałem AMD Athlon II X4 640 i działało normalnie. @xKamilu Zainstalowane mam, nic nie wskazuje na to, żeby było przeciążone. W ustawieniach grafiki w GTA zmieniałem już totalnie wszystko. @Tymbark46 Tak, mam windows 10. @tropiciel Robiłem formata już od tamtego czasu nawet. @Chmielu Zmieniłem na drugi monitor, na którym grałem zawsze, ale tu rozdzielczość 1680x1050 i jest to samo.
  2. Niestety bez zmian... Musiałbym przeinstalować GTA na SSD, ale raczej się nie zmieści, bo mam 77.6GB wolnego i może zamulać Z drugiej strony jak nie spróbuję to się nie dowiem ;x //btw. na starym kompie grałem na dokładnie tym samym dysku i wszystko było ok... Niestety bez zmian... Musiałbym przeinstalować GTA na SSD, ale raczej się nie zmieści, bo mam 77.6GB wolnego i może zamulać Z drugiej strony jak nie spróbuję to się nie dowiem ;x // Przeinstalowane na SSD i jednak to nie wina dysku @Namo. na SSD problem jest ten sam...
  3. To jest jeden z najpopularniejszych... Seagate 1TB 7200rpm. Ewentualnie jest szansa, że nie jest podłączony przez SATA III. Bo użyłem dołączonych kabli do obudowy/mobo. Gdzieś mam SATA III ze starego PC. Możliwe, że jak podmienię to zacznie śmigać?
  4. Dysk ma niecały rok, według HDTune jest zdrowy, bad sectorów aktualnie nie znaleziono.
  5. Cześć, mam problem z GTA V. Ustawienia mam na wysokie/bardzo wysokie, 1366x768 (niestety chwilowo nie mam innego monitora, bo drugi na VGA :<) i mam przy włączonej synchronizacji pionowej stałe 60fps, bo i tak nie zacina, a nie przeszkadza mi specjalnie, że nie wyciąga więcej, mimo, że śmiało 80 klatek śmiga. Problem jest taki, że świat tak jakby renderuje/wyostrza się z 5 metrów przed pojazdem/postacią. Wszystko w tle jest mocno rozmazane i zamglone. Nie pomagają żadne zmiany ustawień ;/ Wyłączenie synchronizacji nic nie zmienia. Ustawienie priorytetu również. Może ktoś zna rozwiązanie? Chyba, że to tylko i wyłącznie kwestia rozdzielczości? GTX 1050Ti + Ryzen 5 1500x. 8GB RAM 3000MHz. Do wglądu załączam filmik. Troszkę klatkuje, ale nie wiem czemu, bo w grze tego nie ma. Widać to idealnie po cieniach, gdy jadę. https://www.youtube.com/watch?v=EfiwFhlZjYg&feature=youtu.be Dla porównania zrobiłem filmik z najniższymi ustawieniami i jest to samo. https://www.youtube.com/watch?v=ORAh69BKJ0A&feature=youtu.be&fref=gc

Ostatnia aktywność

  1. Grupa z discordem szuka chętnych graczy do wspólnej gry. Potrzebujesz wbić level lub zarobić kasę na heistach lub przygotowaniach? Dołącz do nas. Nie uzywamy i nie tolerujemy modderów i modowanych kont.
  2. Koleś z wanem i niezłym planem da o sobie znać mieszkańcom Los Santos 20 kwietnia w wydarzeniu 4/20 sponsorowanym przez LD Organics. Uczcij ten dzień, sprawdzając nową mapę dla Gonitwy (Dorwać Lamara), dzięki której można się zaciągnąć 4x większą ilością nagród. Rzuć się też w spiralę halucynacji pośród coraz bardziej odklejonych wrogów w nowym Przejaranym przetrwaniu i zgarnij własną czarną koszulkę LD Organics.
  3. Hej! Na naszym forum pojawiła się obszerna publikacja odnośnie rozgrywki na serwerze. Nie będę jej przeklejał tutaj w całości więc podlinkuję TUTAJ i zapraszam do lektury.
  4. Witam, poszukuje chętnych osób do liderowania organizacji publicznych na nowo powstałym serwerze. Celujemy w semi-seriousRP. Immersja oraz poziom gry jest dla nas ważny, jednak zostawiamy pewien margines w górę - nie staramy się odzwierciedlić realiów jeden do jeden. Jeśli posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu jakiejkolwiek frakcji publicznej (czyt. LSPD, LSSD, MRSA, LSFD itp.), zapraszam do kontaktu poprzez forum, lub na discordzie: „dc.xarii”. Tam udzielę dalszych informacji. Dzięki
  5. Cześć wam! Mimo, że dziś pierwszy kwietnia czyli prima aprilis to nie przychodzimy do was z żartem. Z przyjemnością możemy wam oznajmić, że nasze forum jest już dla was otwarte pod adresem: https://forum.open-rp.pl/ Serdecznie zapraszamy was do rejestracji i zapoznania się z pierwszym newsem. Z okazji świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was małą zabawę w poszukiwaniu jajek ukrytych na naszym forumku. Jaja generują się losowo co jakiś czas, a szczęśliwych znalazców czeka mała niespodzianka.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.