Skocz do zawartości

Kublo

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kublo800
 • Platforma
  PC
 1. Cześć, niedawno kupiłem GTA V na Steamie.Wczorał chciałem zainstalować moda LSPDFR.Zrobiłem wszystko według poradników i instrukcji.Przerzuciłem pliki moda jak trzeba, przerzuciłem pliki rage plugin hook.Gdy w niego wchodzę w zębatkę pokazuje mi, że gra jest kompatybilna oraz, że mój mod jest na liście pluginów.Wchodzę dalej, gra się wczytuje, lecz gdy naciskam f4 aby otworzyć konsolę, gra się pauzuje,lecz konsoli nie ma.Po ponownym naciśnięciu f4 gra się odpauzowywuje.Wiecie co może być nie tak?Posterunków z moda też nie widać na mapie.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum