Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Kubbson

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

2 obserwujących

O Kubbson

 • Urodziny 15 września

GTA Online

 • Social Club
  Kubbson586

Ostatnio na profilu byli

341 wyświetleń profilu
 1. pecet Czy jest jeszcze free mod menu

  Jak już szukasz free modmenu to najpierw zaopatrz się w nowy klucz GTAV i potem możesz pobrac haxy ze strony maverickcheats.eu
 2. Po co w ogóle kupować Sharki? Lepiej kupić Level Up i gitara.
 3. Co lepsze proto czy visione?

  Witam. Jeśli posiadasz w twoim garażu X80 Proto, nie sprzedawaj go. Grotti Visione jest tańsze a co gorsza słabsze technicznie.
 4. Motor

  Tak jak wyżej powiedziane. Pojazd LCC Sanctus jest dostępny tylko i wyłącznie event Halloweenowy w tym roku od 27.10 możesz go kupic za ok. 3.000.000 GTA $.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×