Skocz do zawartości

Kubbson

Użytkownik
 • Zawartość

  110
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  8

Kubbson wygrał w dniu 8 marca

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

30 Wspaniała

7 obserwujących

O Kubbson

GTA Online

 • Social Club
  Kubbson-_
 • Platforma
  PC
  Playstation 4
  Playstation 3

Ostatnio na profilu byli

3700 wyświetleń profilu
 1. https://support.rockstargames.com/categories Klikasz gdzie jest problem i wysyłasz ticketa.
 2. Kupiłeś to konto od kogoś? W takim razie sprzedał ci konto z banem XDDD
 3. Dostałeś bana i w ONLINE sobie nie pograsz. Powód bana to prawdopodobnie haxy oraz używanie glitczy. Nowe konto i nowe gta to jedyne rozwiązanie.
 4. Masz GTA na steam? I czy znasz angielski? Jeśli znasz to spróbuj tego: step 1: go to your game directory step 2: look for the file named 'commandline.txt' step 3: open it step 4: remove the offlinemodeonly and save step 5: fixed
 5. A więc próbujesz odpalić GTA w trybie OFFLINE, musisz przełączyć na tryb online.
 6. Usunęła ci się aplikacja czy konto google. Na konto możesz się po prostu zalogować oni się nie usuwa, a aplikacje możesz po prostu pobrać.
 7. Masz włączony zapis lokalny czy w chmurze?
 8. Kurwa czy wy nadal nie kapujecie, że w wielu krajach nie można uprawiać hazardu? Spamicie jak popierdoleni tymi odpowiedziami a odpowiedź jest prosta. W cebulandii nie pograsz na maszynach. Co 48 minut dokładnie.
 9. R* wyłączył opcję przenoszenia postaci chyba w marcu 2017 roku z powodu modowanych kont. Musisz założyć nową postać na tym koncie.
 10. Przygotowania do napadów. Przed samymi napadami są przygotowania. Je musisz wykonać.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum