Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

ktppomarancia

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ktppomarancia
 1. KURWA JEST DZJAŁA zrubcje to wszystko co daro napisał a wejdzje wam propsy dla niego goścu masz umnie piwo ale szacun i probsy. #DZJAŁA
 2. ja napisałem suporta do rokstar zrubcie to samo rokstar zobaczy że coś spierdoliło i to ostro i naprawi
 3. ale ogulnie to kupiłem ten magazyn i pojechałem z samochodem i filmik leciał 5 sek i błond i myślałem że auta niema a jest to sprubowałem ponownie i znowu filmik i 5 sek i [wystompił błond podczas próby dołonczenia do sesi wruc do Grand Theft Auto v ] tak pisze ale patsze że mam 2 pojazdy ale nie mogę wbic do magazynu bo wywala i nie moge potem z fabuły na online wbic dopiero jak zrestartuje i prubowałem ruter i nic to oby rokstar ruszyło dupe i naprawiło to.
 4. witam kupiłem dzisaj magazyn pojazdów i mam taki sam problem prosił bym o jakąs pomoc co moze byc nie tak

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×