Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Radek200317

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radek200317

  1. @Namo ogólnie fajnie, że już szybko dropi ta kasa, ale ja i pare innych osób ma problem z tym, że wyskakuje komunikat: ''Transakcja nie powiodła się, ponieważ serwery gier Rockstar otrzymały zbyt wiele zapytań z twojej gry''. Restartowałem gta 5 i komputer ale to nie pomogło i dalej to wyskakuje i przez to nie mogę mieć CapsLocka naciśniętego i za brak aktywności w grze mnie wywala z sesji, masz jakiś pomysł jak to naprawić ?
  2. Aktualnie dostaje po 10 tys na 15 sekund. Czy to przyspieszy, czy cały czas bede po tyle dostawał ?
  3. Jeżeli dostane te zaproszenie i w domu mnie nie będzie i nie będe mógł przyjąć to mi przepadnie te money lobby? Czy będę mógł dołączyć na przykład dzień póżniej ?
  4. Hej, jaki polecacie bitrate w obsie do streamowania gta 5. Mój internet to 30 mb/s pobierania i okolo 20 mb/s wysyłania
  5. Fajnie, że już wszytko działa ale ja się jeszcze cieszę z supportu rockatara bo mi odpisali i powiedzieli że już pracują nad naprawieniem tego błędu. Propsy dla rockstara i dzięki wam że też mi pomogliście. Pozdrawiam
  6. problem to bład gry normalnie po polsku pisz
  7. Raczej napewno to rockstar naprawi bo dużo osób ma ten problem i jeszcze będzie coraz więcej bo chyba każdy co od teraz kupi ten garaż będzie miał ten sam problem więc problem ten jest poważny. Zaraz może zadzwonie do pomocy telefonicznej rockstar https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new możesz też wysłać jak zobaczą że wiecej osob ma ten problem to sie wezma za naprawienie go
  8. Najgorsze jest to, że jak już cie wywali z gta online do singleplayer to musisz restartowac całą gre bo inaczej nie wejdziesz.
  9. Myśle, że mają problem z serwerami i jeszcze dzisiaj powinni to naprawić, jeśli nie to trzeba się martwić.
  10. Czyli trzeba czekać aż naprawi to Rockstar
  11. Myśle, że Rockstar ma poprostu problemy z serwerami tak jak zawsze, i że jutro bedzie git
  12. Bo mój kolega kupił wczoraj ten magazyn i mu wszystko działa tyle, że on kupił wersje pudełkową gta 5, i się zastanawiam czy ten błąd mają ci którzy grają przez steama w gta 5 czy może dlatego, że dzisiaj kupiłem ten magazyn.
  13. Raczej to naprawi, a kupiłeś gta 5 na steamie ?
  14. Mam ten sam błąd, też kupiłem dzisiaj garaż na te samochody i wszytko tak samo jak ty to opisujesz, mój kolega który kupił dzień wcześniej przede mną takiego problemu nie ma a on też dostarczył odrazu pojazd do magazynu i wcześniej do niego nie pojechał, więc myśle, że rockstar ma jakieś problemy z serwerami i że powinno się to niedługo naprawić.Jeżeli byście jakoś naprawili ten problem to bym był wdzięczny jeżeli powiedzielibyście jak to zrobiliście

Ostatnia aktywność

  1. Grupa z discordem szuka chętnych graczy do wspólnej gry. Potrzebujesz wbić level lub zarobić kasę na heistach lub przygotowaniach? Dołącz do nas. Nie uzywamy i nie tolerujemy modderów i modowanych kont.
  2. Koleś z wanem i niezłym planem da o sobie znać mieszkańcom Los Santos 20 kwietnia w wydarzeniu 4/20 sponsorowanym przez LD Organics. Uczcij ten dzień, sprawdzając nową mapę dla Gonitwy (Dorwać Lamara), dzięki której można się zaciągnąć 4x większą ilością nagród. Rzuć się też w spiralę halucynacji pośród coraz bardziej odklejonych wrogów w nowym Przejaranym przetrwaniu i zgarnij własną czarną koszulkę LD Organics.
  3. Hej! Na naszym forum pojawiła się obszerna publikacja odnośnie rozgrywki na serwerze. Nie będę jej przeklejał tutaj w całości więc podlinkuję TUTAJ i zapraszam do lektury.
  4. Witam, poszukuje chętnych osób do liderowania organizacji publicznych na nowo powstałym serwerze. Celujemy w semi-seriousRP. Immersja oraz poziom gry jest dla nas ważny, jednak zostawiamy pewien margines w górę - nie staramy się odzwierciedlić realiów jeden do jeden. Jeśli posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu jakiejkolwiek frakcji publicznej (czyt. LSPD, LSSD, MRSA, LSFD itp.), zapraszam do kontaktu poprzez forum, lub na discordzie: „dc.xarii”. Tam udzielę dalszych informacji. Dzięki
  5. Cześć wam! Mimo, że dziś pierwszy kwietnia czyli prima aprilis to nie przychodzimy do was z żartem. Z przyjemnością możemy wam oznajmić, że nasze forum jest już dla was otwarte pod adresem: https://forum.open-rp.pl/ Serdecznie zapraszamy was do rejestracji i zapoznania się z pierwszym newsem. Z okazji świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was małą zabawę w poszukiwaniu jajek ukrytych na naszym forumku. Jaja generują się losowo co jakiś czas, a szczęśliwych znalazców czeka mała niespodzianka.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.