Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

AbK_1337

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AbK_1337

GTA Online

 • Social Club
  AbK_1337
 1. Siema mam do sprzedania konto gta v online z ranga 1000 i z 16 Bilionami w banku Konto chce sprzedac za 100 zl Formy platnosci : tylko psc sprzedaz na moich zasadach bo juz raz mialem ze gosciu oscamowal mnie
 2. Sprzedaz modowanego konta GTA V

  chcesz zobaczyc w grze ?
 3. Sprzedaz modowanego konta GTA V

  Siema mam do sprzedania konto gta v online z ranga 1000 i z 16 Bilionami w banku Konto chce sprzedac za 200 zl Formy platnosci : tylko przelew najpierw hajs potem passu CHETNI PW !!!!!!!!!
 4. Siema mam 13,5 lat szukam osób do swobodnego grania lub do robienia napadów. Jestem bardzo często aktywny, w różne gry gram. Osoby chętne PRIV
 5. sprzedam Sprzedam zmodowane konto GTA v

  DOBRA KUPNO NA MOICH ZASADACH
 6. sprzedam Sprzedam modowane konto

  ILE KUPNO NA MOICH ZASADACH I HASLO DO MAILA I DO WSZYSTKICH RZECZY

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×