Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Czy jest możliwe granie na Fivem z współdzielonym kontem social club/steam

Rekomendowany post

Czy można grać na współdzielonym koncie osobno? Chodzi mi mianowicie o to że jakbym zakupił współdzielone konto SocialClub/steam to czy bym miał jakby osobno konto fivem i mógłbym grać z innym użytkownikami przy tym że inni kupujący grali by na swoim  jakby koncie fivem (jeżeli takie coś jest) Dzięki za odpowiedzi z góry.

• Odpowiedzi 1
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Maxxy
      Czy w schowku na broń powinny być 4 miejsca z kazdego rodzaju broni? Bo właśnie mam tak ze w schowku sa tylko 4 miejsca a mam pełno jakiegoś syfu przez co nie moge włożyć tam wszystkich broni, i moim pytaniem jest czy ja mam jakis błąd czy tak powinno być
    • Przez Tome
      Kupiłem ruinera 2000 i szukam go po garażach i nie ma nie jest na posterunku i też nie można go kupić bo pisze że jest posiadany
    • Przez Karma_AG
      witam
      Ostatnio pobrałem GTA 1 wraz z London kompatybilne z Windows 10 (Działa na DosBox)
      Gra działa poprawnie poza faktem, że niw widać zdobytych punktów...
      Problemem tkwi w na 99% w rozdzielczości,
      Rozdzielczość na której pracuje to 1920 x 1080.

Grę pobrałem z tej strony
    • Przez kamoxx3
      Witam mam problem z pobraniem rage plugin hook ponieważ gdy chcem wejść na strone rage plugin hook ona się nie włącza i nie wiem co mam zrobić
    • Przez Karma_AG
      witam
      Ostatnio pobrałem GTA 1 wraz z London kompatybilne z Windows 10 (Działa na DosBox)
      Gra działa poprawnie poza faktem, że niw widać zdobytych punktów...
      Problemem tkwi w na 99% w rozdzielczości,
      Rozdzielczość na której pracuje to 1920 x 1080.

Grę pobrałem z tej strony

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online