Gaway

pecet
GTX 1080 porównanie ze starszymi modelami

11 postów w tym temacie

Wyniki w 3D Marku niekoniecznie muszą mieć przełożenie na wydajność w grach, ale może dawać pewne pojęcie o potędze zastosowanego układu.

By wykresy były czytelne – zastosowano karty w wersjach referencyjnych, bazowe ustawienia w teście oraz nie zaprezentowano wyników układów SLI/CF.

NVIDIA-GeForce-GTX-1080-3DMark-Performan

Wyniki robią wrażenie – progres jest naprawdę znaczny.

Poniżej jeszcze 2 screen’y wyników, dla chcących poznać ciut więcej szczegółów.

NVIDIA-GeForce-GTX-1080-FireStrike.jpg?rNVIDIA-GeForce-GTX-1080-FireStrike-Ultra

Wpis opracowany na podstawie http://videocardz.com/ 

Mam nadzieje ze pomogłem tym tematem juz nie długo porównanie GTX 980ti vs 1080

1070 jest wydajniejszy od 980ti na każdej grze o kilka procent. Warto obejrzeć test tych dwóch kart na yt kanał morele.tv i 1070 kosztuje na tą chwilę 2200zł mniej więcej.

1 osoba lubi to

Każdy nowy sterownik ma poprawić stabilność pracy karty graficznej i każdy sterownik poprawia wydajności danych gier o jakiś tam procent czasami 2% a czasami nawet 15%. Pomyliło ci się kolego z AMD. :D

1 osoba lubi to

Ja też wiem co mówię :) W swoim życiu miałem po 4 karty graficzne od nvidia i od amd. I wiem jaka jest różnica między sterownikami od nvidia i amd, i niestety amd siada na całej linii. I nie jestem żadnym "fanbojem" tylko wyrażam swoje zdanie z własnego doświadczenia :)

1 osoba lubi to

Dd nvidia miałem gtx 580 dopóki się skończyło wsparcie dla tego modelu, gtx 670 4gb, gtx 760 2gb i gtx 780 3gb wszystkie z chłodzeniem od gigabyte.

Od amd to r9 270 msi, hd7970, r9 280 i r9 290 od gigabyte. Z tych kart najlepsza była r9 290 ale niestety ciągłe błędy i wysypywanie się sterowników musiałem zmienić na gtx i jest bajka. Każdy nowy sterownik dla mnie jest coraz lepszy.

1 osoba lubi to

46 minut temu, Macias napisał:

Dd nvidia miałem gtx 580 dopóki się skończyło wsparcie dla tego modelu, gtx 670 4gb, gtx 760 2gb i gtx 780 3gb wszystkie z chłodzeniem od gigabyte.

Od amd to r9 270 msi, hd7970, r9 280 i r9 290 od gigabyte. Z tych kart najlepsza była r9 290 ale niestety ciągłe błędy i wysypywanie się sterowników musiałem zmienić na gtx i jest bajka. Każdy nowy sterownik dla mnie jest coraz lepszy.

Zgadzam się też kiedyś miałem starego radeona ale przesiadłem się na Nvidie najpierw GTX 750 a teraz mam GTX 970 i jest też bajka nie polecam AMD 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ★WeeD★
      Siema.
      Wie ktos moze jak zmienic to ze obok kasy ktora mamy w banku a ta co mamy w gotowce pokazywaly sie obok tego podpisy?WIdze ze niektorzy ludzie tak maja a nie wiem jak to zrobic  Help
    • Przez Dawio89
      Witam, dzisiaj ukończyłem całą fabularke na ps4, i nie otrzymałem osiągnięca za ostatnią misje, za odkrycie prawdy o bradzie(to akurat ponieważ pominąłem kawałek), oraz mam 52 lvl na gta online i nie dostałem trofea szczebel po szczebelku (za 50 lvl). O co może chodzić ?