Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Gram na xbox one s i mam problem z dołączaniem na rozgrywkę walka o przetrwanie stworzoną przez gracza

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Lisiasty
      Cześć. Pobrałem sobie chaos mod, i chciałbym aby mój kolega kontrolował to co się dzieje w grze. Wiem, że da się to zrobić za pomocą czatu na twitchu, ale czy jest jakiś inny sposób? Np. abym to ja mógł sam kontrolować po kolei jaki efekt z 4 ma się wydarzyć. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdro
    • Przez Daniooo
      Mam problem taki że jak wchodzę na służbie to ładuje mi się w prawym dolnym rogu "postponing paper work... " I nic więcej nie ma do kliknięcia. Nie wiem co z tym zrobić 

• Przez Mexxx
      Mój znajomy uruchomił po raz drugi gta5 i za każdym razem wyświetla mu się komunikat, że został wylogowany z social club.
      Napisaliśmy do supportu ale nie wiemy kiedy przyjdzie odpowiedz. Co możemy zrobić z tym problem? 

• Przez Czada_to_ziomal
      Witajcie, mam taki problem, otóż odebrałem gta v na epic games, i wbiłem na to gta pograłem, wbita 20  ranga, i social club wraz z launcherem nie działają
      jest niby jakiś tryb offline, na fabułe moge wbić aczkolwiek nie moge sie połączyć z social clubem i launcher nie odpowiada, nie działa mi również social club/launcher na przeglądarce, sprawdzałem wszystkie od chroma po opere gx wczoraj mogłem sie jeszcze na social club na internecie, aczkolwiek to aby wczoraj, działa mi r* support ale social club na przeglądarce wraz launcherem nie działają, wina jest z mojej strony? czy to tylko przez r*? i ich serwery?
      z góry dzięki za odpowiedź. 
      Platforma: PC
    • Przez hGgE
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Postanowiłem pobrać grę ponownie, bo chciałem zobaczyć co i jak z tym cayo perico. No właśnie i tu pojawia się problem, po pobraniu gry chciałem wejść od razu do online.. początkowa cut scenka promująca cayo perico z klubu strasznie się zwieszała aż w końcu stanęła cała gra. To samo jest nawet gdy próbuję wejść do fabuły. Gra się wczyta ale nie reaguje, mogę chodzić ale nie mogę strzelać czy wyciągnąć telefonu no i oczywiście po pewnym czasie gra staje i znowu trzeba kombinować żeby ją wyłączyć. Uprzedzając, grałem na wysokich od zawsze i nie było problemu dopiero teraz dzieją się takie cuda. Dodam jeszcze że inne gry nie sprawiają problemów. Dzięki  
      ---------------------
      Proc.: Intel i5-3570K 3,40GHz
      RAM: 16GB
      Karta GeForce GTX 1060 6GB
      Windows 10

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online