Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Zaproszenie do klubu motocyklowego

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kwasiu91
      Mam problem ze znacznikami w GTA 3 Definitive Edition. W misji bal policjanta czyli jednej z pierwszych pojawia się tylko jeden znacznik na mapie o nie mogę dowieźć więcej dziewczyn, gdyż nie wiem gdzie są. Podobna sytuacja jest w misji ratunkowej. Po przywiezieniu pierwszego pacjenta, na levelu 2 powinien mieć dwa znaczniki a mam jeden. Nie mogę ukończyć misji. Ktoś ma jakiś pomysł na to? Xbox Series X. Z Vice City nie było problemów. Przeszedłem już cała fabułę.
    • Przez LAJCIK235
      Gta 5  xbox serie x
      Od pewnego czasu nie mogę sprawdzić misji w telefonie. Tak jak na zdjęciu, gdzy wchodzzę w akcje na telefonie to nie ma dostępnych misji 
      Jak to naprawić? 

• Przez ZTGG
      Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś wie czy w jakiś sposób można jeszcze utworzyć sesje publiczną jednoosobową na Xbox Series S? 
    • Przez Totusia
      Gdy wchodze na przyglad do fryzjera i klikam na d padzie by wejsc w interakcje nic sie nie dzieje, moja postac stoi i nie wyswietla nic, tak samo z dealerem broni tylko tam nie moge sie dodatkowo ruszyc po wcisnieciu!!! Bardzo prosze o pomoc. Ponowna instalacja gry nie pomogla. Dodam, ze w automacie moge kupic napój. 
    • Przez Divers1985
      Mam problem z gta online na konsoli Xbox seria S mianowicie po dwóch lub trzech udanych logowaniach do online przestaje działać nie pomaga nic tylko odinstalowanie gry i ponownie instalowanie wtedy dziala ponownie dwa lub trzy razy . Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online